سرویس: بیرجند کد خبر: 91147 ۱۴:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۹

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

انتقاد امام جمعه بیرجند از بیخیالی برخی مسئولان نسبت به دشمنی دشمنان/ نیروی‌های حفاظت اطلاعات بهترین دوستان گمنام

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: نیروهای حفاظت اطلاعات چه در قالب مرزبانی‌ها و چه در قالب حفاظت‌ها به عنوان بهترین دوستان گمنام برای جامعه، مکتب و انقلاب شناخته و ناشناخته کار می‌کنند.

انتقاد امام جمعه بیرجند از بیخیالی برخی مسئولان نسبت به دشمنی دشمنان/ نیروی‌های حفاظت اطلاعات بهترین دوستان گمنام

به گزارش خبرنگار خاورستان، آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند صبح امروز در دیدار با مسئولان و کارکنان حفاظت اطلاعات نیروی انتظامی و مرزبانی خراسان جنوبی اظهار کرد: هر زمانی که سخن از مرز و مرزبانی می‌شود آنچه در ذهن تداعی می‌شود مرزهای کشوری است اما در یک بحث تخصصی و شناختی هر چیزی دارای مرز است حال می‌خواهد امور فیزیکی باشد یا معنوی، لذا اگر انسان‌ها نسبت به این قضیه از یک شناخت لازم برخوردار بودند، آن زمان یک تمدن انسانی و الهی حاکم می‌شد، اما متاسفانه اینچنین نیست.

وی با بیان اینکه فرق بین خوبی‌ها و بدی‌ها در مرزهای آن مشخص می‌شود، افزود: یک انسان و جامعه متمدن از مرزهای خود به خوبی محافظت می‌کند.
 
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خاطر نشان کرد: حقیقت تمدن این است که انسان ابتدا در مسئله خودشناسی و جهان شناسی، حدود و مرزهای انسانیت را مشخص و آن را رعایت کند.
 
آیت الله عبادی با اشاره به اینکه کار استعمارگران بر هم زدن مرزهاست، تصریح کرد: امروز ما با وحشی‌های بدتر از مغول یعنی کسانی که هیچگونه مرز، عهد، پیمان، تعهد و اخلاقی ندارند روبرو هستیم.
 
وی ادامه داد: استعمارگران همواره در هر کشوری که قدم می‌گذارند، افراد را به انواع و اقسام فسادها، منکرات، مشروبات الکی، رشوه، ریا و دزدی آلوده می‌کنند.
 
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ابراز کرد: غربی‌ها امروز وحشی‌گری خود را با تکنیک مجهز و مرزهای انسانیت را از بین برده‌اند لذا هیچ انسانی در دنیا در امان نیست. 
 
آیت الله عبادی یادآور شد: تاریخ نشان می دهد که اروپایی ها هیچ زمانی متمدن نبوده اند، اگرچه در تکنیک پیشرفت کرده اند اما آنچه به آن ها جهت می دهد، قانون شکنی، تجاوز و تعدی به حقوق دیگران است.
 
وی با بیان اینکه تمدن اروپا، تمدن نیست بلکه وحشی گری مدرن است، گفت: اروپایی های وحشی با ورود به قاره آمریکا 80 میلیون از 100 میلیون انسان بومی را به قتل رساندند و بر روی قبر آن ها ایالات متحده آمریکا را به وجود آوردند.
 
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی ادامه داد: امروز در آمریکا، همه‌ی امکانات در دست سرمایه داران قرار دارد و از طرفی 40 میلیون گرسنه هرچه فریاد می‌زنند صدایشان به جایی نمی‌رسد.
 
آیت الله عبادی عنوان کرد: استعمارگران برای اینکه بتوانند بر جامعه‌ای حاکم شوند و مردم را به نوکری خود درآورند ابتدا آن جامعه را فاسد می‌کنند تا راه برای رسیدن به اهدافشان باز شود.
 
وی مطرح کرد: امروز ریشه انواع و اقسام فسادها به اروپا برمی‌گردد، اما بسیار تعجب آور است از کسانی که به اسم مسلمان در همین کشور افتخارات این انقلاب عظیم را که برای نجات بشر و زمینه سازی ظهور حضرت مهدی(عج) آمده است را نادیده گرفته و هنوز به دنبال فرانسه، آمریکا، انگلیس و دشمنان هستند.
 
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه غربی‌ها در عین حالی که شدید ترین محدودیت‌ها را برای ملت‌ها و کشورهای دیگر لحاظ می‌کنند اما خود را در همه ی کشورها آزاد می‌بینند، ادامه داد: اخیرا مقامات دیپلماسی ما را آنقدر محدود کردند که فقط از سازمان ملل تا مکان استقرار حق حرکت داشتند.
 
آیت الله عبادی خطاب به مسئولان امنیتی گفت: متأسفانه آمریکایی‌ها وارد کشور می‌شوند و به خاطر ولنگاری‌هایی که در داخل داریم مشاهده می‌کنید که در روزنامه‌ها و رسانه‌ها اعلام می‌کنند که افرادی سرزده به هر استانی سفر کرده اند و حتی تحت عنوان محیط زیست از صحنه‌های امنیتی نیز سر درآورده اند، آیا این مرز ندارد؟ چرا نسبت به دشمن اینقدر بیخیال هستیم؟
 
وی با اشاره به اینکه مرز در همه ی مسائل وجود دارد و دشمن اگر مرزهای عقیده و فکر را خراب کند همه چیز را خراب کرده است، افزود: این برنامه 2030 که چراغ خاموش در کشور در حال انجام است و گاهی در کلاس‌های آموزش و پرورش و گاهی در زیر مجموعه ارشاد و قالب‌های گردشگری نمایان می‌شود، نشان از فروپاشی مرزها دارد، و این یک برنامه استعماری است که به وسیله خودمان در حال انجام است.
 
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی تأکید کرد: شما امروز با افرادی در دنیا روبرو هستید که یاغی و سرکش هستند و همواره در هر جامعه‌ای نیز از آدم های سرکش و اهل بغی، قانون شکن و مرزشکن پشتیبانی می‌کنند.
 
آیت الله عبادی در پایان با بیان اینکه اگر کشور در اختیار بعضی‌ها باشد، هم کشور و هم نسل آینده را می‌فروشند، گفت: نیروهای حفاظت اطلاعات چه در قالب مرزبانی‌ها و چه در قالب حفاظت‌ها به عنوان بهترین دوستان گمنام برای جامعه، مکتب و انقلاب شناخته و ناشناخته کار می‌کنند.
 
انتهای پیام/ط

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب