آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 91119
تاریخ انتشار : 1398/04/27 - 10:09
در دیدار نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با وزیر صمت صورت گرفت
دستور مکتوب وزیر صمت برای همکاری با طرح توسعه کارخانه کویرتایر
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: در دیداری که به همراه مدیرعامل کارخانه کویر تایر با وزیر صمت داشتیم دستورمکتوب وزیر برای همکاری با طرح توسعه کارخانه کویرتایر صادر شد.

به گزارشخبرنگار خاورستان،حجت الاسلام سیدمحمد باقر عبادی نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی امروز در جمع خبرنگاران،با اشاره به دیدار خود با وزیر صمت اظهار کرد: طی دیداری که به همراه مدیرعامل کارخنه کویرتایر با وزیر صنعت،معدن و تجارت داشتیم پیرامون طرح توسعه و تجهیز و افتتاح فاز دوم کارخنه کویر تایر پرداختیم.

 

وی افزود: در این دیدار پیشنهاداتی برای طرح توسعه و تجهیز داده شد که زمینه ساز اشتغال‌ پایدار در خراسان‌جنوبی را فراهم می‌کند.

 

نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اهمیت کارخانه کویرتایر دراستان بیان کرد: با توجه به اینکه شاخصه نیروی انسانی در خراسان‌جنوبی نسبت به سایر شهرها بالاتر است لزوم توسعه کارخانه کویر تایر که تنها کارخانه‌ای با پتانسیل کشوری برای عرضه کالا و ایجاد اشتغال زایی در استان است باید در زمینه توسعه و تچهیز آن از طرف دولت اقداماتی صورت بگیرد.

 

عبادی  گفت:کارخانه کویر تایر را مادر صنعت در خراسان جنوبی است و این کارخانه پتانسیل بالایی در زمینه ارز آوری به کشور را دارد .

 

وی اظهار کرد: با افتتاح فاز دوم کارخانه کویر تایر، دولت می‌تواند وارادات تایر های سنگین به کشور را کاهش دهد.

 

نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان قول مساعدت همکاری وزیر صنعت عنوان کرد: وزیر در این خصوص دستور مکتوب برای مساعدت با این طرح صادر شد.

 

عبادی گفت: از وزیر صنعت،معدن و تجارت دعوت کردیم تا سفری به استان خراسان جنوبی داشته باشند.

 

انتهای پیام/127نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.