سرویس: اخبار استان کد خبر: 91101 ۱۳:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۵

مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی خبر داد

اعزام 10 جهادگر به کاظمین برای خدمات رسانی به عتبات عالیات

مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی گفت: با توجه به مذاکرات صورت گرفته با ستاد بازسازی عتبات عالیات برای استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی و جوانان مومن انقلابی جهت کمک و خدمت رسانی در عتبات عالیات امروز اولین گروه جهادی 10 نفره به همراه تیم عتبات عالیات عازم کاظمین شدند.

اعزام 10 جهادگر به کاظمین برای خدمات رسانی به عتبات عالیات

به گزارش خبرنگار خاورستان، مهدی هنری مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با توجه به مذاکرات صورت گرفته با ستاد بازسازی عتبات عالیات برای استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی و جوانان مومن انقلابی جهت کمک و خدمت رسانی در عتبات عالیات امروز اولین گروه جهادی 10 نفره به همراه تیم عتبات عالیات عازم کاظمین شدند.

 

وی افزود: این جهادگران به مدت 30 روز در زمینه شستشوی پتوهای مورد استفاده در اربعین و زمینه سازی مقدمات خدمت به زائرین اربعین حسینی امسال انجام وظیفه خواهند کرد.

 

مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی گفت: حضور این جهادگران در عتبات عالیات زمینه ساز رشد معنوی جوانان فراهم شده و نوعی جهاد و خدمت رسانی به حساب می‌آید. 

 

هنری اظهار کرد: انشاءالله در ایام اربعین حسینی نیز حضور گسترده جوانان جهادگر را در زمینه کمک به خدمت‌رسانی زائرین اربعین حسینی خواهیم داشت . چرا که خدمت و جهاد حد و مرز نمیشناسد و در هر کجا نیاز به کمک باشد حضور پیدا می‌کنند .

 

وی خاطرنشان کرد: در ادامه همکاری‌ها نیز  دنبال این هستیم که از ظرفیت گروه‌های جهادی تخصصی در کمک به بازسازی اماکن مقدسه عتبات استفاده شده و بطور متقابل در استان از ظرفیت افراد تخصصی عتبات در خدمت‌رسانی و محرومیت زدایی در طول سال در استان استفاده کنیم.

 

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب