سرویس: اجتماعی کد خبر: 91013 ۱۴:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۱

همراه با کاروان زیر سایه خورشید/ 31

وقتی امام رضا (ع) با شکلاتی کودک 2 ساله بیرجندی را شفا داد

خدام رضوی با کودک 2 ساله بیرجندی که شفا پیدا کرده بود، دیدار کردند.

وقتی امام رضا (ع) با شکلاتی کودک 2 ساله بیرجندی را شفا داد

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمدرضا کودک دو ساله بیرجندی که با پاهای بی حس توان راه رفتن را نداشته و با مادرش به هر دکتری می‌رفت جوابی نمی‌گرفت.

 

به گفته مادرش به دکترهای زیادی برای مشکل پاهایش مراجعه کرده ولی انگار نه انگار فایده‎‌ای نداشت؛ به هر دری زده جواب نگرفته و مجبور شده با این شرایط بچه‌اش بسوزد و بسازد.
 
امروز پرچم حرم امام رضا(ع) میزبان خانواده این کودک شفا یافته بیرجندی بود تا خادمان حرم ایشان پای صحبت‌های ماجرای شیرین این کودک باشد. 
 
مادر این کودک می‌گوید: بچه‌ام دو ساله است که متوجه شدیم نمی‌تواند روی پاهای خود بایستد و در واقع پاهای بچه‌ام فلج است با این حال به دکتر مراجعه کردیم اما جوابی نگرفتیم.
 
حکیمه نخعی می‌افزاید: دکترها پای محمدرضا را در گچ گرفتند تا بلکه بعد از مدتی خوب شود اما باز هم هیچ اتفاقی نیافتاد و دیگر نسبت به خوب شدن بچه‌ام ناامید شدم.
 
وی تصریح کرد: یک هفته قبل در ابتدای دهه کرامت در منزل نشسته بودیم که یکی از اقوام بنده شکلاتی از حرم امام رضا(ع) آورد و گفت من این را از حرم نخوردم و آوردم که به محمدرضا بدهم.
 
مادر این کودک ادامه می‌دهد: با اشک‌های جاری شده از گونه‌هایم به امام رضا(ع) توسل کردم وقتی اینکه بچه‌ام این شکلات را خورد بعد از ساعتی خوابید صبح روز بعد وقتی بیدار شد با تعجب دیدم محمد رضا با ذکر نام مقدس«یا علی» بلند شد و روی پاهای خودش ایستاده و با خنده به من نگاه می‌کند و راه می‌رود.
 
نخعی بیان کرد: از خوشحالی اشک در چشمانم جاری شد و نمی‌توانستم چه کاری انجام دهم؛ وقتی فهمیدم خادمان حرم مطهر رضوی قرار است به استان بیایند تصمیم گرفتم آن‌ها را به منزل دعوت کنیم.
 
وی با بیان این‌که بچه‌ای که تا هفته قبل توان ایستادن نداشت امروز روی پای خود می‌ایستد و راه می‌رود افزود: از امام رضا(ع) تشکر می‌کنم و قربان ایشان شوم که بچه‌ام را با یک شکلات از حرمش شفا داده است.
 
نخعی اظهار کرد: متاسفانه همسرم اعتیاد دارد و دو ماه است و چهار ماه نیست و کاملاً در شرایط سخت با سه بچه قد و نیم قد زندگی می‌کنم.
 
انتهای پیام/ 132

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب