سرویس: اخبار استان کد خبر: 91000 ۲۲:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۰

مشاور عالی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر کشور:

ایثار اصل وجودی هلال احمر است

مشاور عالی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر کشور گفت:ایثار اصل وجودی هلال احمر است و شرایط امروز جامعه بسیار حساس و خاص بوده و باید با حداقل امکانات، حداکثر خدمات را ارائه کنیم.

ایثار اصل وجودی هلال احمر است

به گزارش  خبرنگار خاورستان،حجت الاسلام فقیهی مشاور عالی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر کشور در شورای مدیران هلال احمر خراسان جنوبی، اظهار کرد: عضو جمعیت هلال احمر افتخار بزرگی بوده که خداوند به نیروهای داوطلب داده که با حس انسان دوستی همراه است.

 

وی افزود: امروزه مردم هلال احمر را از اعضای خانواده خود دانسته و به آن دلگرم هستند. نیروهای هلال احمر افراد انتخاب شده ای هستند که نسبت به مسئولیت شان باید پاسخگو باشند.

 

مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سازمان هلال احمر کشور بیان کرد: نیروهای هلال احمر باید نسبت به مسئولیت خود تخصص داشته و برای زیر مجموعه‌هایشان طرح و برنامه داشته باشند.

 

فقیهی عنوان کرد: امروز دشمن با تمام قدرت وارد جنگ با انقلاب شده تا فرهنگ اصیل ایرانی را به فرهنگ نوظهور غرب تبدیل کند و وظیفه ما است که علم را نسبت به مسائل فرهنگی، اجتماعی و دینی بالا ببریم.

 

وی گفت: باید خطراتی که وارد می شود را شناسایی کنیم و در مسئله هلال علم هایی به نام بصیرت وجود دارد که قابل تقدیر و ستایش است.

 

مشاور عالی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر کشور افزود: باید فرهنگ های نوظهور مانند عرفان های نوظهور که وارد اجتماع و خانواده شده را جدی بگیریم.

 

فقیهی با بیان اینکه اقدامات نیروهای هلال احمر سرشار از حسنه بوده که می طلبد با رفاقت، همبستگی و دوستی با یکدیگر تقویت شود، گفت: ایثار اصل وجودی هلال احمر است و شرایط امروز جامعه بسیار حساس و خاص بوده و باید با حداقل امکانات، حداکثر خدمات را ارائه کنیم.

 

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب