آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 90994
تاریخ انتشار : 1398/04/20 - 15:31
نماینده فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه فرهنگیان دختران فردوس برای افزایش ظرفیت نیاز به کد دارد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمدرضا امیرحسنخانی نماینده فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی امروز در جلسه جمع بندی مباحث مربوط به آموزش و پرورش با حضور اعضای کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: وضعیت مراکز تربیت معلم در استان خوب نیست.

 

وی افزود: امکانات آزمایشگاهی در مدارس کم بوده و خدمات آموزشی در حد صفر است.

 

نماینده فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اگر مراکز آموزش عالی شکل بگیرد و دانشگاه فرهنگیان هم ذیل آن قرار باشد یک رئیس می‌تواند از تمام امکانات برای چند مرکز استفاده کند.

 

امیرحسنخانی عنوان کرد: نقص اصلی ما عدم توجه به آموزش و پرورش در جمهوری اسلامی بوده و در هر زمینه‌ای از اختلاس گرفته تا مسائل مالی که مشکلاتی وجود دارد به دلیل توجه نکردن به آموزش و پرورش است  .

 

وی تصریح کرد: همیشه شعار داده‌ایم که به آموزش و پرورش توجه می‌شود اما در مجلس هم یک گام بلندی برنمی‌داریم که این مشکلات حل شود.

 

نماینده فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دانشگاه فرهنگیان در فردوس گفت:  دانشگاه فرهنگیان برای دختران وجود دارد دانشجوهای زیادی جذب کرده و پرورش داده و حال قرار است ظرفیتش را افزایش  دهند و باید کد مستقلی هم به آن داده شود.

 

امیرحسنخانی گفت: تربیت معلم پسران فردوس زمانی یکی از بهترین تربیت معلم‌ها بوده که نیاز به توجه داشته و باید برای آن نیز کد در نظر گرفته شود. مکان و هماهنگی‌ها را ما انجام می‌دهیم کد را به این دانشگاه بدهید.

 

انتهای پیام/127نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.