سرویس: بیرجند کد خبر: 90989 ۱۴:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۰

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی:

آموزش و پرورش همیشه مظلوم بوده/شرایط مراکز تربیت معلم بیرجند خوب نیست/ بحران کمبود فضای آموزشی در مرکز خراسان‌جنوبی

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به بحران کمبود فضا در مرکز استان، گفت: در بحث کمبود فضای آموزشی به داد مرکز استان برسید.

آموزش و پرورش همیشه مظلوم بوده/شرایط مراکز تربیت معلم بیرجند خوب نیست/ بحران کمبود فضای آموزشی در مرکز خراسان‌جنوبی

به گزارش خبرنگار خاورستان،حجت الاسلام و المسلمین سید محمد باقرعبادی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در جلسه جمع بندی مباحث مربوط به آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی با حضور اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، گفت: آموزش و پرورش همیشه مظلوم بوده و از ابتدا به خوبی به امر آموزش و پرورش توجه نشده است.

 

وی افزود: بحث آموزش و پرورش در تمام کشورها مورد توجه بوده و در تمام دنیا رقابت بر سر آموزش و پرورش است.

 

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در خراسان‌جنوبی سطح علم، ادب و فرهنگ بالا است و باید در این استان فرهنگی آموزش و پرورش مورد توجه بوده و حفظ شود.

 

عبادی در خصوص دانشگاه فرهنگیان گفت: این دانشگاه بین دانشگاه‌های استان خیلی مظلوم است و شرایط فعلی مراکز تربیت معلم در مرکز استان اصلا خوب نیست که جای تاسف دارد.

 

وی افزود: بهترین زمان برای پرورش نخبه و استعداد برتر همین دوره است اما متاسفانه شرایطی برای جذب نخبه در دانشگاه فرهنگیان نیست که باید دولت به این موضوع توجه کند.

 

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در خصوص کمبود فضای آموزشی در استان و به طور خاص مرکز استان، گفت: هیچ جای استان به اندازه مرکز استان دچار مشکل فضای آموزشی نیست و تنها در مهر شهر 238 کلاس درس کمبود داریم.

 

عبادی با تاکید بر اینکه شرایط فضای آموزشی در استان بحرانی است، بیان کرد: فقط در چند روستای حاشیه بیرجند 63 کلاس درس نیاز است.

 

وی مجدد با اشاره به بحران کمبود فضا در مرکز استان، تاکید کرد: در بحث کمبود فضای آموزشی به داد مرکز استان برسید.

 

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب