آب و هوا

تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 90987
تاریخ انتشار : 1398/04/20 - 15:55
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی:
بسیاری از مشکلات در حوزه فرهنگی تنها با صدور مجوز حل می‌شود
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بسیاری از مشکلات موجود در حوزه فرهنگی مالی نیستند و تنها با صدور مجوز حل می‌شوند، گفت: امیدواریم برگزاری جلساتی با حضور وزرای مربوطه و مسئولان استانی ثمرات خوبی از بعد معنوی، مادی و برنامه‌ای داشته باشد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سید محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در دیدار با آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار کرد: اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از نزدیک توانمدی‌ها و مشکلات حوزه آموزش عالی و آموزش و پرورش را بازدید کردند.

 

وی افزود: ما به این بازدیدها اکتفا نکردیم و طی جلساتی از نزدیک صحبت‌های مسئولان را شنیدیم و قرار بر این شد در تهران جلساتی با حضور وزرای مربوطه و استاندار و مسئولان استانی برگزار شود تا برنامه‌ریزی شود و مشکلاتی که امکان دارد حل شود.

 

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بسیاری از مشکلات موجود در حوزه فرهنگی مالی نیستند و تنها با صدور مجوز حل می‌شوند، گفت: امیدواریم با برگزاری جلسای با حضور مسئولان استانی ثمرات خوبی از بعد معنوی، مادی و برنامه‌ای داشته باشد.

 

زاهدی عنوان کرد: نمایندگان مردم خراسان‌جنوبی در مجلس شورای اسلامی در صحن مجلس نیروهایی ولایی و انقلابی هستند و هر جا که نیاز به تحرک انقلابی باشد پای کار هستند و با هماهنگی بسیار خوب  بین آن‌ها اثربخشی بیشتری را در پی دارد و امید است که این سفر دستاوردی برای استان داشته باشد.

 

نظر افضلی نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار گفت: استان خراسان‌جنوبی از قدیم الایام استان فرهنگی و آموزشی در فرهنگ بوده و صادرات استان به استان‌های همجوار معلم است.

 

 وی افزود: امیدواریم مباحث مطرح شده، توسط کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بررسی شود و رویداد و فرآیندش در جهت توسعه علم و معرفت در این خطه از شرق کشور اقدام به عمل آید.

 

انتهای پیام/ 135نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.