آب و هوا

تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 90980
تاریخ انتشار : 1398/04/20 - 10:48
همراه با کاروان زیر سایه خورشید/ 26
گلزار شهدای گمنام فردوس غبارروبی شد
دومین کاروان خدام رضوی با حضور در شهرستان فردوس و به رسم ادب از خانواده های شهید محمد علی کارگر و شهید محمد حسین محبی سرکشی و دلجویی کردند‌.

به گزارش خبرنگار خاورستان، دومین کاروان خدام رضوی با حضور در شهرستان فردوس و به رسم ادب از  خانواده های شهید محمد علی کارگر و شهید محمد حسین محبی سرکشی و دلجویی کردند‌.

 

این کاروان در منزل شهیدان دوران دفاع مقدس مورد استقبال بسیار گرم این خانواده ها قرار گرفتند و در این دیدار خاطراتی از  چگونگی مبارزه و شهادت این شهیدان پرداخته شد.
 
همچنین کاروان خدام رضوی در گلزار شهدای گمنام فردوس نیز حاضر شده و با قرائت فاتحه و تقدیم شاخه گل به مقام شامخ این شهدا ادای احترام کردند.
 
کاروان خادمین با گرداندن پرچم سبز گنبد امام رضا (ع)، مردم را به زیارت معنوی و عاشقانه امام مهربانی‌ها دعوت و ارادتمندان اهل بیت (ع) به امام هشتم شیعیان جهان سلام کردند.
 
حجت الاسلام سید محمود خراسانی مُبلغ اعزامی کاروان زیر سایه خورشید نیز با اشاره به شفاعت شهید در قیامت و کرامات شهید در دنیا گفت: شهید هنگام شهادت با چشم ملائکه و حتی امامان را که به استقبالش می‌آیند می‌تواند ببیند و حرف بزند.
 
در ادامه نیز کاروان خدام حرم مطهر رضوی در مراسم ترحیم مادر شهید یوسفیان در این شهر نیز حضور یافتند و با ندای گرم یکی از خادمان حرم رضوی حال و هوای مراسم امام رضایی شد. 
 
در پایان پرچم رضوی برای تبرک جویی گردانده و نمک و نبات متبرک رضوی میان دلدادگان امام هشتم(ع) توزیع شد.
 
انتهای پیام/ 132


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.