آب و هوا

تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 90979
تاریخ انتشار : 1398/04/20 - 14:16
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش گفت: در حال حاضر مجموع املاک مدارس خراسان جنوبی دو هزار و ۲۱۸ ملک است و اتمام پروژه‌های نیمه تمام در استان‌ها باید در اولویت قرار گیرد‌.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت الاسلام علی عسکری معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش امروز در جلسه جمع بندی سفر اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: وزارت آموزش و پرورش باید برای تحقق تاکیدات مقام معظم رهبری و سند تحول بنیادین اعتبار و اختیار را مورد توجه داشته باشد.

 
 
وی افزود: در حال حاضر مجموع املاک مدارس خراسان جنوبی دو هزار و ۲۱۸ ملک است و اتمام پروژه‌های نیمه تمام در استان‌ها باید در اولویت قرار گیرد‌.
 
 
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش با بیان این‌که از این تعداد یک هزار و ۷۰ ملک فاقد سند مالکیت ثبتی و مابقی سند دار است، گفت: اگر بودجه و اعتبارات در اختیار باشد برای سند دار کردن املاک و ایجاد درآمد پایدار از آن ها متمرکز خواهیم شد.
 
عسکری عنوان کرد: نمایندگان خراسان جنوبی افرادی منسجم هستند که این امر منجر به پیشرفت استان و رفع نابسامانی ها به خصوص در حوزه آموزش و پرورش کمک می‌کند.
 
 
انتهای پیام/ 127


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.