آب و هوا

تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 90978
تاریخ انتشار : 1398/04/20 - 10:01
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌‌جنوبی گفت: آزمون معارفی چهل ‌ودومین دوره مسابقات استانی قرآن کریم با شرکت 143 نفر از بانوان و آقایان در استان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت الاسلام پرویز بخشی‌پور، مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌‌جنوبی، امروز در حاشیه بازدید از مرحله استانی مسابقات سراسری قرآن در امامزادگان باقریه بیرجند، اظهار کرد: چهل‌ودومین دوره مسابقات استانی قرآن کریم در رشته‌های معارفی و موضوعی شامل؛ رشته‌های تفسیر قرآن کریم، حفظ موضوعی و نهج‌البلاغه برگزار شد.

 

وی افزود: با توجه به تعداد بسیار شرکت کنندگان، این آزمون در دو حوزه امتحانی در شهرهای بیرجند و نهبندان در دو گروه بانوان و آقایان برگزار شد.
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌‌جنوبی بیان کرد: 43 نفر در نهبندان و 100 نفر در بیرجند در این آزمون شرکت کردند که از این تعداد 26 نفر آقایان و 117 نفر بانوان هستند. 
 
بخشی‌پور تصریح کرد: همچنین چهل‌ودومین دوره مسابقات استانی قرآن کریم در رشته‌های آوایی، در روز‌های ۲۶، ۲۷ و ۲۸ تیرماه به میزبانی شهرستان فردوس برگزار می‌شود.
 
وی اظهار کرد: مرحله مقدماتی کشوری این مسابقات ویژه برگزیدکان ۱۵ تا ۲۵ مردادماه در شهر قم و مرحله نهایی کشوری نیز طی روزهای دهم تا بیستم مهرماه جاری و به میزبانی استان اصفهان برگزار خواهد شد.
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌‌جنوبی یادآور شد: امیدواریم بتوانیم به عنوان دستگاه فرهنگی مبلغ و مروج در امور دینی و به خصوص در بحث‌های قرآنی، فعالیت شایسته‌ای داشته باشیم.
 
انتهای پیام/ 132


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.