سرویس: علمی و پزشکی کد خبر: 90952 ۰۸:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۹

همراه با کاروان زیر سایه خورشید/ 19

استشمام عطر خوش رضوی در بیمارستان‌های بیرجند

خادمان بارگاه ملکوتی امام هشتم(ع) با حضور در بیمارستان‌های ولیعصر(عج)، امام رضا(ع) و رازی بیرجند از بیماران عیادت و دلجویی کردند.

استشمام عطر خوش رضوی در بیمارستان‌های بیرجند

به گزارش خبرنگار خاورستان، خادمان بارگاه ملکوتی امام هشتم(ع) شب گذشته با حضور در بیمارستان‌های ولیعصر(عج)، امام رضا(ع) و رازی بیرجند از بیماران عیادت و دلجویی کردند.

 

کاروان خدام رضوی با حضور در این مراکز آموزشی درمانی بر بالین بیماران بستری حاضر شده و برای سلامتی آن‌ها دعا کرده و نمک و نبات متبرک رضوی به بیماران و همراهان اهدا کردند.
 
 
خادمان حرم امام رضا(ع) از بخش‌های مختلف اطفال، آی سی یو، اورژانس، آی سی یو اطفال، روانپزشکی و داخلی بازدید کردند و اشک چشم بیماران و دعای سالمندان بیمار در بیمارستان‌ گویای ارادت خاص آن‌ها نسبت به امام رضا(ع) و خادمان ایشان دارد.
 
 
همچنین در حاشیه برنامه بازدید از این بیمارستان‌ها نیز خدام حرم رضوی در گوش حدود 12 نوزاد تازه متولد شده اذان و اقامه گفتند و در حین اذان زمزمه‌های دعا و زیارت مردم حاضر در بیمارستان‌ فضای معنوی خاصی را ایجاد کرده بود. 
 
 
حجت الاسلام محسن شراهی مُبلغ اعزامی کاروان زیر سایه خورشید نیز سلامتی را نعمت بزرگی دانست که باید قدر آن را بدانیم، گفت: باید شکرگزار این نعمت خداوند باشیم و برای سلامتی بیماران دعا کنیم.
 
 
انتهای پیام/ 132

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب