سرویس: اجتماعی کد خبر: 90942 ۱۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۹

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در بیرجند:

بازدید از تمام مراکز علمی آموزشی خراسان‌جنوبی/ درصدد رفع مشکلات این استان در پایتخت هستیم

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: از تمام مراکز علمی بیرجند بازدیده کرده و در پایتخت برای رفع این مشلاکت اقدام می کنیم.

بازدید از تمام مراکز علمی آموزشی خراسان‌جنوبی/ درصدد رفع مشکلات این استان در پایتخت هستیم

به گزارش خبرنگار خاورستان، اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ساعتی پیش وارد خراسان جنوبی شده و مورد استقبال استاندار و نمایندگان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی قرار گرفتند.

 

محمد مهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در بدو ورود به فرودگاه بیرجند در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: خراسان جنوبی از استانهای متدین و ولایت مدار کشور است.
 
 
وی افزود: سفرهای استانی از جمله برنامه های کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس است که معمولا در هر سفر استانی همکاران در حوزه‌های مختلف حضور پیدا کرده و با حضور میدانی در استانها و شهرستانها مشکلات موجود مراکز علمی و آموزشی بررسی شده و توانمندی هایی که دارند مورد تجلیل قرار می‌گیرد.
 
 
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلات مشاهده شده را با برگزاری جلساتی در تهران مطرح کرده و در صدد رفع و ارائه راه حل هستیم.
 
زاهدی بیان کرد: در سفر به خراسان جنوبی نیز تمام مراکز علمی و آموزشی مورد بازدید همکاران قرار می‌گیرد و در جلسه جمع بندی نتیجه سفر اعلام خواهد شد.
 
 
انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب