آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 90846
تاریخ انتشار : 1398/04/15 - 12:11
مدیرکل صداوسیما خراسان جنوبی در توئیتی به موضوع عدم‌حمایت مسئولان از سرمایه‌گذاری در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی پرداخت.

به گزارش خبرنگار خاورستان، علیرضا آینه‌دار مدیرکل صداوسیما خراسان جنوبی در توئیتی به موضوع عدم‌حمایت مسئولان از سرمایه‌گذاری در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی پرداخت.

 

وی در این توئیت نوشته است:

عدم‌حمایت مسئولان استان از فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی سبب گلایه مسئولان کشوری شده است. قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور در جلسه افتتاح ساختمان این شورا در خراسان جنوبی، از عدم‌همکاری دستگاه‌ها جهت احداث ساختمان شورای گلایه کرد و گفت: اگر می‌خواهید استانتان توسعه یابد باید از اقدامات فرهنگی حمایت کنید.

 

در جلسه‌ای در استانداری یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز از عدم‌حمایت از سرمایه‌گذاران صحبت کرد و گفت: این عدم‌حمایت باعث بی‌انگیزگی و عدم حضور سرمایه‌گذار در حوزه‌های مختلف استان شده است.

 

فرهنگ جاری بین برخی مسئولان استان نسبت به راه‌های حمایت از اقدامات فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی در استان نیاز به آسیب‌شناسی و تغییر عملی دارد که این کار از عهده مقام‌عالی دولت در استان و معاونان وی ساخته است.

#عیب_کار_کجاست؟

 

 

 

 

 

انتهای پیام/4

تصاویر بیشتر برای مطلب: 


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.