سرویس: بیرجند کد خبر: 90828 ۱۴:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۴

امام جمعه موقت بیرجند:

مذاکره مجدد با دشمنان معنا ندارد/ اعتراف رسانه های غربی به شکست معامله قرن

امام جمعه موقت بیرجند گفت: مذاکره مجدد با دشمنانی که دست آن‌ها به خون شهدا در 40 سال گذشته آلوده است، معنا ندارد.

مذاکره مجدد با دشمنان معنا ندارد/ اعتراف رسانه های غربی به شکست معامله قرن

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین نوفرستی امام جمعه موقت بیرجند در خطبه های امروز نماز جمعه بیرجند، با بیان اینکه در دولت اسلامی مدیران باید اهل تقوا باشند، اظهار کرد: دشمنان‌اسلام اگر مسلمانان به پیروزی برسد از پیروزی ناراحت و اگر برای جامعه اسلامی مشکلاتی به وجود آید، خوشحال می‌شوند.

 

وی افزود: خداوند همواره هشدار داده اگر اهل صبر و تقوا باشید کید و مکر دشمنان اسلام اثری ندارد.

 

امام جمعه موقت بیرجند به دیدار کارگزاران حج با مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: هر حاجی ایرانی باید با رفتار، گفتار و متانت خود به ملیت و هویت جمهوری اسلامی آبرو ببخشد.

 

نوفرستی با بیان اینکه حجاج باید با استفاده از فرصت حج و ابعاد آن، شأن یک مومن حج ابراهیمی را رعایت کنند، تصریح کرد:ابعاد سیاسی حج مانند وحدت، دفاع از مظلوم و برائت از مشرکین تکلیف دینی و سیاسی است. لذا جمله حج را سیاسی نکنید یک جمله نادرست است.

 

وی با بیان اینکه توطئه‌های آمریکا در برابر امت اسلامی کاملاً واضح است، گفت: عدم اعتراض به سیاست‌های آمریکا و عدم برائت از مشرکان با تعالیم الهی سازگار نیست.

 

امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی آمریکا با حمایت از گروه‌های ملی‌گرای ضد دین درصدد ایجاد مشکل در مسیر انقلاب بود، عنوان کرد: حمایت از کلیه گروه‌هایی که به دنبال تجزیه ایران بودند، حمله نظامی به طبس، حمله به فرودگاه و صدا و سیما و محل زندگی امام(ره)، 17 هزار شهید ترور، فتنه 88، اغتشاشات سال 96 و ترور دانشمندان هسته‌ای نمونه‌هایی از حوادثی است که آمریکایی‌ها پشت آن بودند.

 

نوفرستی خاطرنشان کرد: این روزها بحث مذاکره مجدد مطرح می‌شود وبرای پیروزی در انتخابات 2020 یکی از برنامه‌های ترامپ بحث مذاکره با ایران و کره شمالی است.

 

وی بیان کرد: مذاکره مجدد با دشمنانی که دست آن‌ها به خون شهدا در 40 سال گذشته آلوده است، معنا ندارد.

 

امام جمعه موقت بیرجند به بیان شکست آمریکا توسط رسانه‌های بین‌المللی اشاره کرده و تاکید کرد: آمریکا در معامله قرن، با هدف مشروعیت بخشیدن به رژیم صهیونیستی امید داشت. اما رسانه‌های غربی با توجه به اعتراضات مردمی در کشورهای مختلف و نوع محتوای نشست شکست این برنامه را تایید کردند.

 

نوفرستی با اشاره به اینکه رسانه‌های خارجی مرتب می‌گویند ملت ایران را نمی‌توان با فشار و تحریم به زانو در آورد، تصریح کرد: این نتیجه 40 سال ایستادگی، عظمت و اقتداری ملت ایران است.

 

وی تاکیدکرد: ملت ایران در برابر اقدامات دشمن عقب نمی‌نشیند و ملت مظلوم و مقتدر ایران درس مبارزه و مقابله با دشمن را یاد گرفته است.

 

امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه ابرقدرت‌ها می‌خواهند انسانیت انسان‌ها را تحت تسلط قرار دهند، خاطرنشان کرد:امامان انقلاب به ما درس عزت و مقابله با استکبار دادند و با پیروی از مقام ولایت این مسیر را ادامه خواهیم داد.

 

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب