سرویس: طبس کد خبر: 90722 ۱۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶

فضای مجازی:

چرا استاندار خراسان جنوبی حاضر به برگزاری جلسات ملاقات مردمی نیست؟

مدت هاست که در فضای مجازی مطالبه ای از استاندار خراسان جنوبی مطرح است که درب های اتاق خود را به روی مردم بازنماید اما گویی استاندار تمایلی به برگزاری جلسات ملاقات مردمی با شهروندان ندارد.

چرا استاندار خراسان جنوبی حاضر به برگزاری جلسات ملاقات مردمی نیست؟

به گزارش خاورستان، یک منبع آگاه به کانال خبر سری اعلام کرد: در نشست هفته گذشته دانشجویان بسیجی با استاندار خراسان جنوبی ، وی گریزی به موضوع #خبر_سری زده است و از انتقادات مردمی این کانال خبری گلایه کرده است.

وی در خصوص برنامه های ملاقات مردمی خود گفته است که سعی دارم مسئولین دستگاه ها پاسخگو مردم باشند و اگر هم لازم شد منم هم پیگیری خواهم کرد!!!!! وی با طفره از اصل مسئله ملاقات با مردم در محل دفتر کارش به موضوع سفرهای شهرستانی خود اشاره کرده که آنجا با مردم‌ روستاها از نزدیک دیدار می کنم و‌ در جریان مشکلات مردم قرار می گیرم و‌مسئولین هم بدین منظور به روستاها می برم تا مشکلات مردم را حل نمایند!!!؟

خبرسری نوشت: ضمن تشکر از استاندار محترم خراسان جنوبی از جهت حضور در روستاها و مناطق دور افتاده، به استحضار می رساند اصل موضوع #ملاقات مردم با جنابعالی بدلیل مشکلات عدیده ایست که آنان و‌خصوصا جوانان استان در حوزه های معیشتی و اقتصادی گرفتار آن شده اند! می باشد، استاندار محترم از مطالبه گری خبرسری در جهت برگزاری جلسات ملاقات مردمی‌ در محل استانداری علی الظاهر گلایه مند شده اند ولی این خواسته اولیه مردم و جوانان از نماینده عالی دولت روحانی در استان است که درهای اتاق خود را بر روی مردم باز نمایند، مگر نه این است که مردم ولی نعمتان ما هستند.

مطلب دیگر آن که ، سفرهای شهرستانی نماینده عالی دولت نیز با توجه به تغییر شیوه انجام آن ، باید اذعان شود فرقی با سایر استانداران گذشته ندارد تقریبا همه ی استانداران پیشین یک مرتبه تمامی شهرستان های استان را با همین مدیران کل دور زده اند و باید گفت هر مسئولی که آمده متاسفانه سلیقه شخصی خود را بکار گرفته است به طور مثال در همین دولت، یکی از استانداران نشست های شورای فرماندهی اقتصاد مقاومتی را در شهرستان ها می گذاشت و فردی دیگر به شکل دیگری اما آقای معتمدیان آنچه که اهمیت دارد در کنار این سفرها رایزنی برای توجه دولت به استان است تاکنون مردم استان از وعده های پیاپی این دولت فقط حرف شنیده اند و عمل آنان بیشتر در حوزه انتصابات خلاصه گردیده است.

خواسته مردم از شما این است که برای آنان وقتی بگذارید تا بتوانند رو در رو با جنابعالی مطالب خود را در میان بگذارند، چرا که این نگاه پاسخگویی که دنبال آن هستید ، بهتر است بدانید مدیران شما نیز از زیر مجموعه های خود مطالبه می کنند و عموما مردم‌ گرفتار پیدا کردن فرد پاسخگو و پیگیری کننده هستند.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب