آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 90565
تاریخ انتشار : 1398/03/29 - 10:33
افضلی با حضور در جلسه فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی مطرح کرد
نصب دکل های جدید همراه اول نیازمند اختصاص اعتبار است/درخواست ایجاد نمایندگی ارتباطات در شهر مود
نماینده نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت:نصب دکل های جدید همراه اول نیز نیازمند اختصاص اعتبار بوده و لذا می طلبد که با مساعدت و توجه ویژه شخص وزیر این موضوعات در نظر گرفته شده و در جهت رفع هر چه سریعتر مشکلات حوزه ارتباطات روستاها و شهرهای حوزه انتخابیه، گام های اساسی برداشته شود.

به گزارش خاورستان، نظر افضلی نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی در جلسه فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در محل کمیسیون تلفیق با شرکت وزیر ارتباطات دکتر آذری جهرمی با موضوع پاسخ وزیر به سوالات نمایندگان و ارائه گزارش عملکرد وزیر در 28 خرداد 98 حضور پیدا کرد.

 
در این جلسه دکتر افضلی با بیان این موضوع که در روستاهای حوزه انتخابیه مشکلات عدیده‌ای در حوزه آنتن دهی تلفن همراه و همچنین پوشش اینترنت وجود دارد و در سال گذشته هم در ملاقات حضوری ( با وزیر ارتباطات) این موضوع تذکر داده شده است عنوان داشت خوشبختانه پس از جلسه مذکور و طی مکاتبات صورت گرفته شاهد برنامه ریزی دقیق اداره کل ارتباطات استان بوده ایم و این اداره کل برای تمام روستاهای حوزه انتخابیه برنامه عملیاتی با زمان بندی مشخص در جهت پوشش اینترنت و آنتن دهی تلفن همراه و همچنین تلفن ثابت روستایی تهیه کرده است که این موضوع جای تقدیر و تشکر دارد.
 
 افضلی با اشاره به دیدار چند روز قبل خود با مدیرکل ارتباطات استان ( مهندس دلگیر) – دیدار در تاریخ 25 خرداد انجام شده و گزارش آن در 26 خرداد در کانال رسمی درج گشته است. – ادامه داد که اینترنت‌های وب، اینترنت پرسرعت 4G از طریق دکل‌های جدید همراه اول و تلفن ثابت های وب از مواردی است که برای روستاهای حوزه انتخابیه در نظر گرفته شده و قرار براین است که فاز دوم های وب تا پایان شهریور سال جاری اتمام یابد. همچنین نصب دکل های جدید همراه اول نیز نیازمند اختصاص اعتبار بوده و لذا می طلبد که با مساعدت و توجه ویژه شخص وزیر این موضوعات در نظر گرفته شده و در جهت رفع هر چه سریعتر مشکلات حوزه ارتباطات روستاها و شهرهای حوزه انتخابیه،  گام های اساسی برداشته شود. افضلی ادامه داد که برای تحقق برنامه عملیاتی ارائه شده باید شاهد مساعدت و توجه عملی وزارت به مجموعه اداره کل و از آنجا به دو شهرستان نهبندان و سربیشه باشیم.
 
از دیگر خواسته‌های افضلی از وزیر ارتباطات در این جلسه می توان به درخواست ایجاد نمایندگی ارتباطات در شهر مود با توجه به درخواست های مردمی اشاره کرد.
 
 نماینده مردم شریف شهرستان های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی در این جلسه با اشاره به حمایت های صورت گرفته از پیام رسان های داخلی در یکسال گذشته از سوی وزارت ارتباطات عنوان داشت که سرعت این پیام رسان ها به نسبت قبل بسیار بهتر شده و بسیاری از مشکلات ظاهری و ساختاری آنها نیز برطرف شده است و اما در مورد این پیام رسان ها در حال حاضر با یک مشکل اساسی مواجه هستیم و آن عدم استقبال مردمی در استفاده از آن است. و در نتیجه باید با یک برنامه جامع در راستای تغییر ذائقه مردمی در جهت استفاده از پیام رسان های بومی تلاش شود. این برنامه می تواند شامل حمایت قاطع و توسعه روز به روز پیام رسان های بومی و در همان حال اعمال محدودیت بیشتر بر پیام رسان های خارجی بوده و حتما همزمان باید به فرهنگ سازی و کار فرهنگی در جهت تغییر ذائقه مردمی هم اهتمام داشت.
 
روابط عمومی دفتر دکتر افضلی ( نماینده مردم شریف شهرستان های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی)
 
انتهای پیام/


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.