سرویس: اجتماعی کد خبر: 90538 ۱۲:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۸

در راستای اجرای طرح جهاد همبستگی ملی صورت گرفت

ثبت اطلاعات بیش از 350 مسجد خراسان‌جنوبی در سامانه "عمران اجتماعی"

مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی گفت: برنامه ریزی شده هر مسجدی که می‌خواهد ساخت خانه‌ای را انجام دهد در سامانه " عمران اجتماعی" ثبت کند که در خراسان‌جنوبی نیز تاکنون اطلاعات بیش از 350 مسجد در سامانه ثبت شده است.

ثبت اطلاعات بیش از 350 مسجد خراسان‌جنوبی در سامانه "عمران اجتماعی"

به گزارش خبرنگار خاورستان، مهدی هنری مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به طرح "جهاد همبستگی ملی" برای کمک به ساخت واحدهای مسکونی در مناطق سیل زده کشور، اظهار کرد: در خصوص اجرای این طرح طبق برنامه‌ریزی که انجام شده تصمیم گرفته شده که  هر مسجدی ساخت خانه‌ای که می‌خواهد انجام دهد را در سامانه " عمران اجتماعی" ثبت کند.

 
وی افزود: در خراسان‌جنوبی نیز تاکنون اطلاعات بیش از 350 مسجد در سامانه ثبت شده است.
 
 
مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی بیان کرد: در استان‌های سیل زده در حال ثبت اطلاعات هستند که تاکنون در سطح کشور بیش از 3 هزار و 100 منزل آسیب دیده از سیل ثبت شده است.
 
 
هنری با بیان اینکه از این تعداد ثبت شده 1600 واحد احداثی و 1500 واحد تعمیری است، اظهار کرد: برای واحدهایی که تکمیلی و مرمتی است 7 میلیون تومان و واحدهای احداثی 25 میلیون تومان کمک در نظر گرفته شده است.
 
 
 
مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی با اشاره به سامانه جمع آوری کمک‌ها برای طرح جهاد همبستگی ملی، گفت: کد دستوری #11*880* برای کمک به این طرح در نظر گرفته شده که از کلیه هم استانی‌های درخواست داریم با استفاده از این کد دستوری در این امر نیک و خداپسندانه شریک شوند.
 
 
هنری اظهار کرد: بزودی امکان انتخاب واحدها در سامانه توسط مساجد فراهم خواهد شد.
 
 
انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب