سرویس: اخبار شهرستانها کد خبر: 90533 ۲۰:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷

خبرهای کانال پلیس 27خرداد 97؛

3 پاتوق مواد مخدر در" بیرجند"پاکسازی و 8 سوداگر مرگ دستگیر شد/سواری آریو با 88 کیلو تریاک توقیف شد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی گفت: مأموران با اقدامات فنی و پلیسی 3 پاتوق خرید و فروش مواد مخدر صنعتی را در نقاط مرکزی و حاشیه ای شهرستان بیرجند شناسایی کردند که پس از هماهنگی با مقام قضائی این محل ها بازرسی و پاکسازی شد.

3 پاتوق مواد مخدر در" بیرجند"پاکسازی و 8 سوداگر مرگ دستگیر شد/سواری آریو با 88 کیلو تریاک توقیف شد

به گزارش خاورستان، حسین محمدی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی گفت: عصر روز گذشته پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خراسان جنوبی با اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و پاتوق های فروش مواد مخدر، 8 خرده فروش مواد مخدر را دستگیر و 300 گرم مواد مخدر صنعتی کشف کردند.

 

وی افزود: با دریافت گزارش های مردمی مبنی بر خرید و فروش مواد مخدر صنعتی در برخی از نقاط مرکزی و حاشیه ای شهرستان بیرجند، موضوع به صورت ویژه توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر پیگیری و دستگیری سوداگران مرگ در دستور کار قرار گرفت.

 

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی افزود : مأموران با اقدامات فنی و پلیسی 3 پاتوق خرید و فروش مواد مخدر صنعتی را در نقاط مرکزی و حاشیه ای شهرستان بیرجند شناسایی کردند که پس از هماهنگی با مقام قضائی این محل ها بازرسی و پاکسازی شد. 

 

محمدی عنوان کرد: مأموران پلیس در بازرسی از این محل ها 8 نفر از خرده فروشان مواد مخدر را دستگیر و در بازرسی از آنان 300 گرم مواد مخدر صنعتی بسته بندی شده و آماده فروش، یک خودروی سواری و 230 میلیون ریال وجه نقد حاصل از فروش مواد مخدر کشف کردند.

 

وی با تأکید بر اقدام قاطع پلیس در مبارزه با سوداگران مرگ و خرده فروشان مواد مخدر؛ تصریح کرد: متهمان دستگیر شده به پلیس مبارزه با مواد مخدر منتقل و با تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی شدند.

 

سواری آریو با 88 کیلو تریاک توقیف شد

غلامرضا شاهوردی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بیرجند از توقیف سواری آریو در این شهرستان و کشف 88 کیلو تریاک در بازرسی از خودرو خبر داد.

 

وی افزود: روز گذشته مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان بیرجند با دریافت اطلاعاتی مبنی بر حمل و جا به جایی مواد مخدر توسط سواری آریو در شهرستان بیرجند، موضوع را بررسی و توقیف خودرو را در دستور کار خود قرار دادند.

 

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بیرجند بیان کرد: مأموران خودروی اعلامی را در خیابان"جمهوری" شهرستان بیرجند با 3 سرنشین خانم مشاهده و خودرو را با هماهنگی مقام قضائی متوقف و به ستاد انتظامی شهرستان بیرجند منتقل کردند.

 

شاهوردی اظهار کرد: در بازرسی از خودروی توقیف شده 88 کیلو تریاک کشف و در این رابطه 3 متهم دستگیر و با تشکیل پرونده و دستور مقام قضائی روانه زندان شدند.

 

علیرضا رضایی رئیس پلیس راه خراسان جنوبی اظهار کرد: ساعت ۱۲ و ۴۰ دقیقه نیمه شب گذشته بر اثر برخورد سواری پژو ۴۰۵ با کامیون یخچال دار در کیلومتر ۸۵ محور نهبندان به زابل یک نفر جان باخت و ۴ نفر مجروح و روانه بیمارستان شدند.

 

وی افزود: علت حادثه عدم توجه به جلو از جانب راننده سمند و راننده کامیون به علت عدم رعایت نکات ایمنی هنگام توقف در سطح سواره رو در جاده اعلام شده است.

 

رئیس پلیس راه خراسان جنوبی همچنین بیان کرد: ساعت 9 و 59 دقیقه صبح امروز بر اثر واژگونی سواری پیکان در محور روستایی کرغند در شهرستان قاین 3 نفر مجروح و روانه بیمارستان شدند.

 

وی افزود: علت حادثه تخطی از سرعت مطمئنه از جانب راننده خودرو اعلام شده است.

 

خستگی و خواب آلودگی جان راننده سواری تندر90 راگرفت

رضایی همچنین گفت: نیمه شب گذشته بر اثر برخورد سواری تندر 90 با نیوجرسی های جدا کننده جاده در شهرستان سربیشه یک نفر جان باخت و 2 نفر مجروح و روانه بیمارستان شدند.

 

وی افزود: ساعت 24 و 40 دقیقه شب گذشته با اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر حادثه فوتی در خروجی شهرستان سربیشه، بلافاصله نیروهای امدادی و کارشناسان پلیس راه به محل حادثه اعزام شدند.

 

رئیس پلیس راه خراسان جنوبی گفت: مأموران با حضور در محل حادثه مشاهده کردند سواری تند 90 با نیوجرسی های جداکننده جاده برخورد کرده است که در این حادثه رانده خودرو جان باخته و 2 نفر مصدوم و روانه بیمارستان شدند.

 

رضایی بیان کرد: کارشناسان پلیس راه علت حادثه را عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی اعلام کردند.

 

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب