سرویس: فرهنگ و هنر کد خبر: 90530 ۱۶:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷

معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان‌جنوبی:

منابع و محتوای علمی در فضای مجازی وجود ندارد/ لزوم جهادی عمل کردن دستگاه‌های اجرایی در این حوزه

معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان‌جنوبی گفت: منابع و محتوای علمی در فضای مجازی برای دانشجویان و پژوهشگران وجود ندارد لذا مراجع ذی‌ربط باید در این خصوص جهادی عمل کنند

منابع و محتوای علمی در فضای مجازی وجود ندارد/ لزوم جهادی عمل کردن دستگاه‌های اجرایی در این حوزه

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمدرضا اعراب شیبانی معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان‌جنوبی صبح امروز در کارگروه فرهنگی و اجتماعی شورای پیشگیری از وقوع جرم خراسان‌جنوبی، اظهار کرد: پرونده‌های قضایی پیرامون فضای مجازی رو به افزایش است.

 
وی با اشاره به این‌که جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی اقدامات خاص خود را می طلبد، افزود: باید یک راه کار برای جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی ایجاد شود. 
 
 
معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان‌جنوبی با اشاره به این‌که مردم طالب فضای مجازی هستند، گفت: نمی‌توان به دلایل مختلف رابطه آنان با فضای مجازی را قطع کنیم بلکه باید به دنبال راهکار و روش های برای جلوگیری از آسیب رسیدن به مردم باشیم.
 
 
شیبانی با اشاره به این‌که منابع و محتوای علمی در فضای مجازی برای دانشجویان و پژوهشگران وجود ندارد لذا مراجع ذی‌ربط باید در این خصوص جهادی عمل کنند، تصریح کرد: منابع مورد نیاز و تخصصی باید در اختیار نوجوانان و جوانان و دانشجویان قرار گیرد. 
 
 
وی با اشاره به این‌که باید از قسمت‌های خوب فضای مجازی بهره ببریم، افزود:  انتظار مرجع قضایی دادستانی جهادی عمل کردن در حوزه فضای مجازی است.
 
 
معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان‌جنوبی گفت: تمام دستگاه‌های اجرایی باید جهادی عمل کنند و از تمام ظرفیت های خود بهره ببرند تا منابع و محتواهای مناسب در اختیار روستاییان قرار بگیرد و شاهد کاهش پرونده‌ها و آسیب‌های اجتماعی باشیم. 
 
 
انتهای پیام/ 132

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب