آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 90530
تاریخ انتشار : 1398/03/27 - 16:00
معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان‌جنوبی گفت: منابع و محتوای علمی در فضای مجازی برای دانشجویان و پژوهشگران وجود ندارد لذا مراجع ذی‌ربط باید در این خصوص جهادی عمل کنند

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمدرضا اعراب شیبانی معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان‌جنوبی صبح امروز در کارگروه فرهنگی و اجتماعی شورای پیشگیری از وقوع جرم خراسان‌جنوبی، اظهار کرد: پرونده‌های قضایی پیرامون فضای مجازی رو به افزایش است.

 
وی با اشاره به این‌که جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی اقدامات خاص خود را می طلبد، افزود: باید یک راه کار برای جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی ایجاد شود. 
 
 
معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان‌جنوبی با اشاره به این‌که مردم طالب فضای مجازی هستند، گفت: نمی‌توان به دلایل مختلف رابطه آنان با فضای مجازی را قطع کنیم بلکه باید به دنبال راهکار و روش های برای جلوگیری از آسیب رسیدن به مردم باشیم.
 
 
شیبانی با اشاره به این‌که منابع و محتوای علمی در فضای مجازی برای دانشجویان و پژوهشگران وجود ندارد لذا مراجع ذی‌ربط باید در این خصوص جهادی عمل کنند، تصریح کرد: منابع مورد نیاز و تخصصی باید در اختیار نوجوانان و جوانان و دانشجویان قرار گیرد. 
 
 
وی با اشاره به این‌که باید از قسمت‌های خوب فضای مجازی بهره ببریم، افزود:  انتظار مرجع قضایی دادستانی جهادی عمل کردن در حوزه فضای مجازی است.
 
 
معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان‌جنوبی گفت: تمام دستگاه‌های اجرایی باید جهادی عمل کنند و از تمام ظرفیت های خود بهره ببرند تا منابع و محتواهای مناسب در اختیار روستاییان قرار بگیرد و شاهد کاهش پرونده‌ها و آسیب‌های اجتماعی باشیم. 
 
 
انتهای پیام/ 132


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.