آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 90513
تاریخ انتشار : 1398/03/26 - 14:36
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی خبر داد
کشف 35 کیلوگرم هروئین و 2 قبضه سلاح در کویر خراسان جنوبی
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از کشف 35 کیلوگرم هروئین، یک قبضه سلاح سبک و یک قبضه سلاح نیمه سنگین متعلق به اشرار مسلح در کویر"دهسلم" شهرستان "نهبندان" خبر داد.

به گزارش خاورستان، سردار مجید شجاع  فرمانده انتظامی خراسان جنوبی اظهار کرد: عصر روز گذشته با دریافت اطلاعاتی مبنی بر تردد 2 دستگاه موتور سیکلت اشرار در حوزه کویری خراسان جنوبی، ۴ تیم عملیاتی وِیژه از مأموران یگان تکاوری امام سجاد(ع) مستقر در کویر"دهسلم"شهرستان "نهبندان" به کویر اعزام شدند تا موضوع را بررسی کنند.

 
وی افزود: مأموران با رصد کویر در حوزه سرزمینی شهرستان نهبندان، آثار تردد 2 دستگاه موتورسیکلت را مشاهده کردند و با تدابیر امنیتی و هدایت عملیاتی، آثار تردد موتورسیکلت ها را پیگیری و محل فعالیت سوداگران مرگ را رصد کردند.
 
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی ادامه داد: مأموران با وجود طوفانی بودن هوا و کویری بودن منطقه با اشراف اطلاعاتی، محل اختفای یک دستگاه موتورسیکلت پرتوان متعلق به اشرار را در کویر شهرستان نهبندان شناسایی و با اعزام به مخفیگاه اشرار، موتورسیکلت را به صورت بلاصاحب کشف کردند.
 
سردار شجاع با بیان این که عملیات تعقیب و دستگیری اشرار کماکان ادامه دارد؛ تصریح کرد: در بازرسی از موتورسیکلت به جای مانده از اشرار مسلح 35 کیلوگرم هروئین، یک قبضه سلاح نیمه سنگین و یک قبضه سلاح کلاش کشف شد.
 
وی بر برخورد قاطع با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ تأکید کرد و گفت: هیچ نقطه ای در خراسان جنوبی محیطی امن برای برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی و سوداگران مرگ نخواهد بود و پلیس بدون اغماض با این گونه افراد برخورد خواهد کرد.
 
انتهای پیام/ 132


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.