آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 90506
تاریخ انتشار : 1398/03/26 - 10:32
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی گفت: به همت خیرین ورزش یار، بنیاد مستضعفان و حمایت دولت توانسته ایم در حال حاضر 155 طرح ورزشی رو باز و سر پوشیده در نقاط مختلف استان را به مرحله آماده سازی برسانیم که با توجه به اعتبارات ملی و استانی تا سال 1400 به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش خبرنگار خاورستان، مهران سرپرست مدیر کل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی عصر روز گذشته در آیین تجلیل از قهرمانان، مدال‌آوران و فعالان ورزش استان در سال 97 ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدا، بیان کرد: خراسان جنوبی یکی از استان‌های تاثیر گذار در ورزش ملی بوده و با توجه به پتانسیل‌ها، استعدادها و ظرفیت‌هایی که وجود دارد می‌توانیم کما فی السابق و شاید بیش از آن افتخارات بیشتر از این را رقم بزنیم.

 

وی ادامه داد: با توجه به نگاه ویژه دولت و مجلس در بحث امکانات و زیر ساخت‌ها بخشی از عواید مالیات بر ارزش افزوده کشور، به سمت ورزش سوق داده شده است که این موضوع جای بسی تقدیر و تشکر را دارد و در عین حال وظایف مسئولین ورزش را سخت تر خواهد کرد.

 

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی گفت: به همت خیران ورزش یار، بنیاد مستضعفان و حمایت دولت توانسته‌ایم در حال حاضر 155 طرح ورزشی رو باز و سر پوشیده در نقاط مختلف استان را به مرحله آماده سازی برسانیم که با توجه به اعتبارات ملی و استانی تا سال 1400 به بهره‌برداری خواهد رسید.

 

سرپرست کسب نخستین سهمیه المپیک 2020 توسط ورزشکار برتر استان، کسب مقام دوم کشوری در زمینه ارتقاء ورزشکاران سازمان یافته، برگزاری 930 جشنواره و همایش کشوری و استانی، تفاهم نامه های متعدد با آموزش و پرورش در زمینه استعدادیابی ورزشکاران را از عمده فعالیت‌های ورزش استان خراسان جنوبی بیان کرد.

 

انتهای پیام/ 135نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.