سرویس: اجتماعی کد خبر: 90460 ۱۳:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲

در مراسم تکریم و معارفه معاونین اجتماعی ناجا خراسان‌جنوبی مطرح شد

مواد مخدر صنعتی، سنتی و بیکاری مهمترین آسیب‌های اجتماعی شناسایی شده در خراسان‌جنوبی

معاون سابق اجتماعی نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی گفت: مواد مخدری صنعتی، بیکاری و مواد مخدر سنتی به ترتیب از جمله آسیب‌های اجتماعی شناسایی شده در خراسان جنوبی است.

مواد مخدر صنعتی، سنتی و بیکاری مهمترین آسیب‌های اجتماعی شناسایی شده در خراسان‌جنوبی

به گزارش خبرنگار خاورستان، سردار مجید شجاع فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی پیش از ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه معاونین اجتماعی نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی اظهار کرد:معاونت اجتماعی ناجا از سال ۱۳۷۹ برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی و مسائل مربوط به این حوزه راه‌اندازی شده است. 

وی مهمترین رویکرد معاونت اجتماعی را ارتقای افزایش امنیت عمومی، کاهش آسیب‌های اجتماعی، تحکیم بنیان خانواده، مسائل آموزشی و مشاوره عنوان کرد و افزود: طی سال‌های گذشته با تشکیل جلسات مختلف در در حوزه آسیب های اجتماعی اقدامات خوبی در راستای کنترل و کاهش آسیبهای اجتماعی در استان انجام شده است.
 
فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی بیان کرد: اقدامات و تلاش‌هایی که در حوزه معاونت اجنماعی با همکاری سایر سازمانها انجام می‌شود از طریق رسانه‌ها به سمع و نظر مردم می‌رسد.
 
شجاع گفت: لازم است معاون اجتماعی جدید تعامل خوب و سازنده با رسانه ها را در دستور کار قرار داده و تعامل فی مابین معاونت اجتماعی ناجا با سایر نهادهای مربوطه از جمله سپاه و استانداری وجود داشته باشد.
 
وی خاطرنشان کرد: سرفرازی معاون سابق نیروی انتظامی خراسان جنوبی بعد از این به عنوان مشاور فرماندهی نیروی انتظامی استان فعالیت خواهد کرد.
 
سید محمدرضا سرفرازی معاون سابق اجتماعی نیروی انتظامی خراسان جنوبی نیز در مراسم تکریم و معارفه معاونین اجتماعی نیروی انتظامی استان خراسان جنوبی اظهار کرد: توجه به مسائل فرهنگی همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده و است.
 
وی افزود: نیروی انتظامی به دلیل نهادی که تعامل بیشتری با مردم دارد معاونت اجتماعی را به عنوان پلی بین مردم و پلیس ایجاد کرد.
 
معاون سابق اجتماعی نیروی انتظامی خراسان جنوبی بیان کرد: از طرف نهادهای مختلف و سازمانها همکاری خوبی در حوزه معاونت اجتماعی ناجا صورت گرفته و معاونت اجتماعی ناجا نیز در خصوص رفع معظلات و مسائل فرهنگی همواره تلاش کرده است.
 
سرفرازی با اشاره به اقدامات انجام شده در معاونت اجتماعی ناجا، گفت: تقویت امکانات و توان علمی از جمله راه اندازی ۱۰ مرکز مشاوره در کلانتری ها از جمله مهمترین اقدامات معاونت اجتماعی ناجا در خراسان جنوبی است.
 
وی همچنین به اقدامات معاونت اجتماعی در سال گذشته اشاره کرد و گفت: زمینه سازی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی، برگزاری ۱۸۰ جلسه در حوزه‌های مختلف، برگزاری دوره‌های آموزشی در راستای تعامل بیشتر با مردم، راه‌اندازی کانال سروش برای اطلاع رسانی اقدامات پلیس در حوزه های مختلف،مشاوره دادن، مستند سازی در حوزه های مختلف، ساخت۲۳ فیلم مستند در حوزه های فرهنگی با همکاری صدا و سیما، انجام آموزش همگانی برا مدارس و مساجد و اجرای طرح ویژه عملیاتی از جمله اقدامات انجام شده در سال گذشته بوده است.
 
معاون سابق اجتماعی نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی مواد مخدری صنعتی، بیکاری و مواد مخدر سنتی را به ترتیب از جمله آسیب‌های اجتماعی شناسایی شده در استان عنوان کرد.
 
سرفرازی اظهار کرد: حوزه معاونت اجتماعی ناجا در خراسان جنوبی رتبه سوم بین سایر معاونت ها و در سطح کشور رتبه نهم را کسب کرده است.
 
در این مراسم از زحمات سید محمدرضا سرفرازی تقدیر و علی اکبر حیدری به عنوان معاون جدید اجتماعی نیروی انتظامی خراسان جنوبی معرفی شد.
 
 
انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب