سرویس: حوادث کد خبر: 90447 ۱۴:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۱

خبرهای کانال پلیس 21 خردادماه:

کشف 21 کیلو شیشه و دستگیری 4 سوداگر مرگ در قاین/ سواری جیلی حادثه آفرید

فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی از کشف 21 کيلو و 900 گرم شیشه و دستگیری 4 نفر از سوداگران مرگ در شهرستان قاین خبر داد.

کشف 21 کیلو شیشه و دستگیری 4 سوداگر مرگ در قاین/ سواری جیلی حادثه آفرید

به گزارش خاورستان، به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار مجید شجاع فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی گفت: مأموران انتظامی فرماندهی انتظامی شهرستان قاین هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک اتوبوس مسافربری که به طرف شهرهای مرکزی کشور در حرکت بود مشکوک شدند و خودرو را جهت بازرسی متوقف کردند.

                             

فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی بیان کرد: مأموران در بازرسی از خودرو 21 كيلو و 900 گرم شیشه كه به طرز بسیار ماهرانه‌ای در داخل خودرو جاساز شده بود كشف كردند.

 

سردار شجاع تصريح كرد: در اين رابطه یک اتوبوس توقيف و 4 سوداگر مرگ دستگیر شدند که متهمان با تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به مراجع قضائی معرفی و روانه زندان شدند.

 

گرگ‌های گرسنه 9 رأس گوسفند را دريدند

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بشرویه از تلف شدن 9 رأس گوسفند توسط گرگ‌های گرسنه در اين شهرستان خبر داد.

 

فاضل مریمی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بشرویه در تشريح اين خبر گفت: شب گذشته در پی تماس تلفنی يکی از اهالی روستای غنی آباد از توابع شهرستان بشرویه با مرکز فوريت های پليسی 110 مبنی بر حمله گرگ‌ها به گله گوسفندان در اين روستا، بلافاصله مأموران انتظامی به محل حادثه اعزام و به منظور پيشگيری از مخاطرات بعدی و حفظ جان شهروندان اقدامات امنيتی و انتظامی را در دستور كار خود قرار دادند.

 

وی افزود: مأموران با حضور در محل حادثه مشاهده کردند در حمله گرگ‌ها تعداد 9 رأس گوسفند تلف و تعداد 4 راس گوسفند زخمی شدند.

 

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بشرویه به دامداران منطقه هشدار داد: با توجه به نزديكی شروع فصل تابستان، ضمن نگهداری احشام در مکان‌های حفاظت شده و استاندارد، از نگهبان توانمند برای حفاظت از گله در برابر سارقان احتمالی و حمله حيوانات وحشی استفاده کنند.

 

یک کشته و یک مصدوم در برخورد تانکر سوخت با کامیون بنز در طبس

عصر روز گذشته بر اثر برخورد یک دستگاه تانکر سوخت رسان با کامیون بنز در کیلومتر 105 محور طبس -یزد یک نفر جان باخت و یک نفر نیز روانه بیمارستان شد.

 

علیرضا رضایی رئیس پلیس راه خراسان جنوبی گفت: ساعت 15 و 16 دقیقه عصر روز گذشته با اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر تصادف فوتی در کیلومتر 105 محور طبس- یزد بلافاصله نیروهای امدادی و کارشناسان پلیس به محل حادثه اعزام شدند.

 

وی بیان کرد: مأموران با حضور در محل حادثه مشاهده کردند کامیون کشنده تانکر سوخت خالی از بار به رانندگی فردی 53ساله و سرنشینی 2 نفر همگی اهل و ساکن بجنورد که از طرف طبس به سمت یزد در حال تردد بوده با کامیون بنز در مسیر مقابل برخورد کرده است که در این حادثه یکی از سرنشینان تانکر سوخت رسان در دم جان باخته است و سرنشین دیگر با مصدومیت شدید توسط اورژانس هوایی به بیمارستان اعزام شده است.

 

رضایی با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی علت حادثه را بی احتیاطی و انحراف به چپ راننده کامیون کشنده بنز اعلام کرد.

 

یک کشته و 3 مجروح حاصل بی احتیاطی سواری جیلی

نیمه شب گذشته برخورد سواری جیلی با اتوبوس راننده جیلی را به کام مرگ برد و 3 سرنشین اتوبوس را روانه بیمارستان کرد.

 

علیرضا رضایی رئیس پلیس راه خراسان جنوبی گفت: ساعت 24 و 13 دقیقه نیمه شب گذشته با اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر تصادف فوتی در محور بیرجند به نهبندان حوالی کافه سهل آباد بلافاصله نیروهای امدادی و کارشناسان پلیس به محل حادثه اعزام شدند.

 

وی بیان کرد: مأموران با حضور در محل حادثه مشاهده کردند خوردوی سورای جیلی به رانندگی فردی 36 ساله که از سمت نهبندان به طرف بیرجند در حرکت بوده با اتوبوس مسافربری با 3 سرنشین برخورد کرده است که در این حادثه راننده خودروی سواری در دم جان باخته است و سرنشینان اتوبوس مصدوم و روانه بیمارستان شده اند.

 

رئیس پلیس راه خراسان جنوبی با بیان این که کارشناسان پلیس راه علت حادثه را بی احتیاطی راننده خودروی سواری و عدم توانایی وی در کنترل وسیله نقلیه اعلام کرد و افزود: خودرها به پارکینگ منتقل شد و پرونده ای در این زمینه تشکیل شد.

 

رضایی با توصیه به رانندگان مبنی بر رعایت قوانین مقررات راهنمایی و رانندگی تصریح کرد: رانندگان می بایست از رانندگی در ساعات پر خطر پرهیز کنند و پس از هر 2 ساعت رانندگی حداقل 20 دقیقه استراحت کنند.

 

انتهای پیام/ 135

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب