سرویس: اخبار استان کد خبر: 90431 ۱۳:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۰

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری بیرجند

نوارهای حفاری فاضلاب در مهرشهر ترمیم می‌شود

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری بیرجند گفت: ترمیم نوارهای حفاری فاضلاب در معابر مهرشهر در حال انجام است.

نوارهای حفاری فاضلاب در مهرشهر ترمیم می‌شود

به گزارش خاورستان، علیرضا جهاندیده رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری بیرجند اظهار کرد: عملیات ترمیم نوارهای حفاری فاضلاب در خیابان های امیرکبیر و امام حسین (ع) مهرشهر به طول یک هزار و 200 متر و عرض یک متر انجام می‌شود.

 

وی با اشاره به اجرای این پروژه در خیابان دکتر حسابی به طول 150 و با عرض یک متر عنوان کرد: به منظور ارتقای منظر شهری و رفاه حال شهروندان، سازمان نسبت به اجرای عملیات مرمت نوار حفاری فاضلاب در برخی از خیابان های مهرشهراقدام کرده است.
 
رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری از ترمیم نوارهای حفاری در محدوده مهرشهر با هزینه ای معادل 202 میلیون تومان خبر داد و یادآور شد: در راستای بهسازی معابر شهری،  عملیات ترميم آسفالت در برخی از معابر مهرشهر توسط شهرداری اجرا می‌شود. 
 
جهاندیده با بیان این‌که یکی از عمده فعالیت‌هایی که روزانه در کنار سایر فعالیتها و خدمت رسانی های این شهرداری با تلاش و پشتکار نیروها در سطح شهر صورت می گیرد؛ زیرسازی و لکه گیری آسفالت معابر اصلی و فرعی است، ادامه داد: این عملیات با هدف پیشگیری از حوادث و سوانح رانندگی و با توجه به فرسایش، تخریب و حفاری  آسفالت در برخی از معابر اجرایی شد.
 
لازم به ذکر است پیاده روسازی و مناسب سازی خیابان بهشتی 7 نیز به طول 450 متر مربع و با هزینه ای معادل 16 میلیون تومان در حال انجام است.
 
 
انتهای پیام/ 132

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب