سرویس: سیاسی کد خبر: 90300 ۱۲:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹

معاون سیاسی، امنبتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی:

برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) فرصتی برای همبستگی است/ خروجی و کیفیت مراسمات مورد توجه باشد

معاون سیاسی، امنبتی و اجتماعی استاندار خراسان‌جنوبی گفت: برگزاری مراسم ارتحال امام فرصتی برای همدلی همه با هم است و زمانی است که منیّت معنایی نداشته بلکه همه در قالب جمهوری اسلامی در مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) حاضر می‌شوند.

برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) فرصتی برای همبستگی است/ خروجی و کیفیت مراسمات مورد توجه باشد

به گزارش خبرنگار خاورستان، ناصر خوش خبر معاون سیاسی، امنبتی و اجتماعی استاندار خراسان‌جنوبی صبح امروز در ستاد بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره)، گفت: هدف از برگزاری جلسه برای بررسی آخرین وضعیت آمادگی دستگاه‌ها جهت برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی و قیام 15خرداد است.

 

وی افزود: برگزاری مراسم ارتحال امام فرصتی برای همدلی همه با هم است و منیّت معنایی نداشته بلکه همه در قالب جمهوری اسلامی در مراسم گرامی‌داشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) حاضر می‌شوند.

 

معاون سیاسی، امنبتی و اجتماعی استاندار خراسان‌جنوبی با بیان اینکه برگزاری اینگونه مراسمات باید با جدیت و به صورت خودجوش دنبال شود، تاکید کرد: اجرای این جلسات نیازی به بخشنامه ندارد.

 

خوش خبر بیان کرد: در برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی (ره) مردم محور کار هستند و هرجا مردم باشند خیر و برکت وجود دارد. باید پشت سر مردم حرکت کرده و از آنها عقب نمانیم.

 

وی با بیان اینکه لازم است محتوای برگزاری جلسات با کیفیت باشد، تاکید کرد: محتواهای این جلسات که خوراک نوجوانان و جوانان است باید با کیفیت بوده و به درستی به جامعه هدف تفهیم شود.

 

معاون سیاسی، امنبتی و اجتماعی استاندار خراسان‌جنوبی گفت: باید دنبال مستمسک بگردیم و این ایام که به ایام الله معروف است برای همه مغتنم بوده لذا باید با دوستی و بدون حب و بغض تکلیف خود را به خوبی انجام داده که فردای قیامت شرمنده امام راحل و شهدا نباشیم.

 

خوش‌خبر با اشاره به اینکه جامعه خروجی مفیدی از ما در برگزاری اینگونه مراسم می‌خواهد، تصریح کرد: اطلاع‌رسانی و حضور حداکثری دغدغه ما است که باید به خوبی صورت گیرد شود.

 

وی بر استفاده از تمام ظرفیت‌های شهرستان‌ها برای حضور حداکثری مردم تاکید کرد و افزود: استفاده از فضای مجازی فراموش نشود چراکه قشر جوان و نوجوان را می‌توان از طریق فضای مجازی با تولید محتوای مناسب و اطلاع رسانی درست تغذیه کرد .

 

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب