سرویس: اخبار استان کد خبر: 90252 ۰۸:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷

در بازدید استاندار از پروژه‌های در حال ساخت جمعیت هلال احمرمطرح شد

اتمام پروژه‌های نیمه تمام از اولویت‌های استانداری/ پیشرفت 75 درصدی پروژه هلال طی 6 سال

استاندار خراسان جنوبی در جریان بازدید از پروژه های در حال ساخت جمعیت هلال احمر گفت:اتمام پروژه‌های نیمه تمام از اولویت‌های استانداری است و باید هر چه سریعتر به بهره‌برداری برسد.

اتمام پروژه‌های نیمه تمام از اولویت‌های استانداری/ پیشرفت 75 درصدی پروژه هلال طی 6 سال

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمد صادق معتمدیان استاندار خراسان‌جنوبی با بازدید از مجتمع تجاری - اداری هلال بیرجند و ساختمانی ستادی جمعیت هلال احمر استان از نزدیک در جریان روند ساخت این پروژه‌ها قرار گرفت.

 

وی در جریان این بازدید استاندار دستورات لازم در راستای تسریع اجرای باقیمانده مراحل ساخت را صادر کرد و گفت: اتمام پروژه‌های نیمه تمام از اولویت‌های استانداری است و باید هر چه سریعتر به بهره‌برداری برسد.

 

محمد رحیم شهریاری مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی نیز در حاشیه این بازدید پروژه مجتمع تجاری - اداری هلال را از مهمترین پروژه‌های استان دانست و گفت: با اتمام این پروژه کمک قابل توجهی به رشد و توسعه اقتصادی و همچنین ایجاد اشتغال در استان می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه پروژه تجاری - اداری هلال بیرجند 75 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، گفت: عملیات ساخت این مجتمع با 15 هزار و 700 متر زیربنا از سال 1392 آغاز شده است.

 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی با بیان اینکه شرکت سرمایه گذاری هلال احمر ایران به عنوان رکن اقتصادی در راستای اهداف عام المنفعه جمعیت هلال احمر گام برمی‌دارد، عنوان کرد: این شرکت علیرغم عدم توجیه اقتصادی به دلیل تعهد به مردم در پایان سال 1397 با تزریق نقدینگی برای فعال سازی پروژه اقدام کرده است.

 

شهریاری با اشاره به شرایط امروز کشور که دشمن با تمام قوا یک جنگ اقتصادی تمام عیار علیه کشور به راه انداخته است، اهمیت حمایت از سرمایه گذاران را دو چندان دانست و افزود: لازمه رسیدن به نتیجه مثبت و حرکت روان در راستای توسعه پایدار ، وجود هماهنگی و همراهی سایر دستگاه‌های ذیربط در انجام مراحل مختلف پروژه است.

 

وی پروژه ساختمان ستادی جمعیت هلال احمر استان را از دیگر پروژه‌های هلال احمر مطرح کرد و گفت: این پروژه با 7 هزار و500 متر زیربنا از سال 1392عملیات ساخت آن آغاز شد و هم اکنون در مرحله نازک کاری قرار دارد.

 

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب