سرویس: سربیشه کد خبر: 90195 ۱۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۲

مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی:

50 جهادگر برای کمک رسانی به روستای شیرگ اعزام شدند

مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: 50جهادگر برای کمک به خارج کردن گل و لای از روستای شیرگ سربیشه به این روستا اعزام شدند.

50 جهادگر برای کمک رسانی به روستای شیرگ اعزام شدند

به گزارش خبرنگار خاورستان، مهدی هنری مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی ظهر امروز در جمع خبرنگاران از حضور 50 جهادگر برای کمک به مردم روستای سیل زده شیرگ سربیشه در این روستا خبر داد.

 

وی افزود : بعد از وقوع سیل روز چهارشنبه در روستای شیرگ سربیشه بلافاصله با هماهنگی صورت گرفته عصر دیروز جهادگران و نیروهای بسیج سازندگی سربیشه برای کمک رسانی به روستا اعزام شدند و تا آخرشب در زمینه کمک به خروج آب از منازل مسکونی مردم خدمت رسانی کردند .

 

مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: امروز صبح نیز یک اکیپ تخصصی از نیروهای سازندگی استان به همراه یک دستگاه کف کش و یک دستگاه لجن کش به روستا اعزام شدند و مشغول خارج کردن آب و گل و لای از منازل مسکونی هستند.

 

هنری بیان کرد: در حال حاضر بیش از 50 نفر از جهادگران بسیج سازندگی در روستا در حال خدمت رسانی به مردم عزیز بوده و در خصوص پاکسازی منازل و هدایت گل و لای به بیرون خانه ها و همچنین درآوردن وسایل و امکانات زندگی از زیر آوار خانه های تخریب شده با مردم همکاری می کنند .

 

وی خاطرنشان کرد: همچنین با توجه به اعلام آمادگی سایر جهادگران استان در صورتی که نیاز به حضور تعداد بیشتری از جهادگران باشد نسبت به اعزام آنها اقدام خواهد شد.

 

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب