آب و هوا

تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 90052
تاریخ انتشار : 1398/02/25 - 11:09
رئیس عقیدتی سیاسی ناجا با اشاره به این‌که کلمه "لا اله الا الله" نفی همه طاغوت‌ها و اثبات یک خداوند است، گفت: اسلام بدون امامت، همان اسلام آمریکایی است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت‌الاسلام سید علیرضا ادیانی رئیس عقیدتی سیاسی ناجا صبح امروز در مراسم تکریم و معارفه رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی، اظهار کرد: بنا به گفته رهبری نیروی انتظامی در مسئله وقوع سیل خوب درخشید و این حرکت نیروهای انتظامی به عنوان سرمایه معنوی می‌تواند موجب انگیزه و تلاش مضاعف برای ساخت نیروی انتظامی طراز اسلامی باشد.

 
وی به آیه‌ای از قرآن پیرامون ماه مبارک رمضان اشاره کرد و افزود: خداوند در قرآن از ماه رمضان به عنوان میدان مسابقه و هماورد در تقوا یاد کرده است.
 
رئیس عقیدتی سیاسی ناجا با بیان این‌که رمضان ماه مراقبت، تقوا و برکات الهی است، گفت: رمضان میدان تمرین پروا، تقویت اراده‌ها و ماه تسبیح خداوند است.
 
وی افزود: بندگان خدا برای جلب رضایت خداوند سبقت بگیرند چراکه ماه رمضان ماه طاعت، بندگی و فرصتی برای سبقت جستن در جلب رضایت پروردگار است.
 
رئیس عقیدتی سیاسی ناجا با اشاره به این‌که کلمه "لا اله الا الله" نفی همه طاغوت‌ها و اثبات یک خداوند است، گفت: اسلام بدون امامت، همان اسلام آمریکایی است.
 
 وی افزود: بعد از ۲۵۰ سال غربت ائمه، امام خمینی (ره) با جمهوری اسلامی در حساس‌ترین نقطه تاریخ، آرزوی ائمه را برآورده کرد.
 
ادیانی تصریح کرد: ولایت پذیری و عشق به ولایت فقیه باید مانند خون در رگ‌های کارکنان نیروی انتظامی جاری باشد و یکی از افتخارات و سرمایه معنوی این قشر، عشق جوشان به رهبری و ولایت فقیه است.
 
رئیس عقیدتی سیاسی ناجا با اشاره به این‌که نقطه قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران ولایت فقیه است، گفت: مراقب باشید چراکه دشمن برای جداکردن مردم از نظام به دنبال جدا کردن آن‌ها از ولایت فقیه است.
 
ادیانی با بیان این‌که نظام جمهوری اسلامی نجابت به خرج می‌دهد اما وقتی تصمیم می‌گیرد اراده خود را تحمیل می‌کند، تصریح کرد: آمریکا قدرت زیادی دارد اما قدرت اینکه اراده خود را تحمیل کند، ندارد.
 
رئیس عقیدتی سیاسی ناجا با اشاره به این‌که آمریکایی‌ها همه جا در تیررس ما هستند، گفت: امروز نظام جمهوری اسلامی ایران به اندازه‌ای قدرت پیدا کرده که بر روی موشک‌ها و عمق استراتژی مذاکره می‌کند.
 
وی به سخن مقام معظم رهبری مبنی بر این‌که "نظام جمهوری اسلامی در تحریم‌های کنونی پیروز خواهد شد" اشاره کرد و افزود: چون تحریم‌ها بزرگ است، بدون شک شکست تحریم‌ها نیز بزرگ خواهد بود.
 
ادیانی خاطرنشان کرد: ملت ایران بدانند نیروهای انتظامی جان خود را برای امنیت جامعه، در کف دست می‌گذارند که شهدای نیروی انتظامی مصداقی بر این گفته هستند.
 
انتهای پیام/ 132


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.