آب و هوا

تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 90041
تاریخ انتشار : 1398/02/24 - 16:09
در ديدار استاندارخراسان جنوبی با وزير راه وشهرسازی؛
دستور تسریع در پروژه اتصال بیرجند به خط ریلی راه آهن سراسری صادر شد
در دیدار استاندار خراسان‌جنوبی با وزیر راه و شهرسازی دستور تسریع در پروژه اتصال بیرجند به خط ریلی راه آهن سراسری صادر شد.

به گزارش خاورستان، به نقل از روابط عمومی اداره کل استانداری خراسان‌جنوبی محمدصادق معتمديان استاندار خراسان‌جنوبی به همراه معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری و مدیرکل راه و شهرسازی استان با مهندس اسلامی وزير راه وشهرسازی ديدار کرد.

 
در اين جلسه مسائل و مشكلات استان خراسان‌جنوبی مطرح شد كه مهمترین مطالبه مردم استان درخصوص اجرای پروژه راه آهن بيرجند- ايستگاه يونسی و بيرجند- زاهدان مطرح و وزير راه وشهرسازي نیز اعلام کرد، اين پروژه ازكريدورهای مهم كشور بوده که شخصاً پيگير اجرای پروژه ازطريق سرمايه گذار و فاينانس واستفاده از ظرفيت صندوق توسعه ملی هستم ؛ از این رو دستور تسريع درروند اجراي این پروژه صادر شد.
 
 
مطالعات تکمیلی قطعه اول این پروژه آماده شده و در حال اقدامات پیمان سپاری است؛همچنین دستور توسعه کریدورهای جاده ای با عنوان تکمیل باند دوم محورها و نیز تامین اعتبار مورد نیاز برای اجرای پروژه محور ارتباطی بیرجند - قاین و راه های روستایی سطح استان صادر شد.
 
 
ان‌شاءالله در سفر قریب الوقوع وزیر راه و شهرسازی به استان خراسان‌جنوبی تعدادی از پروژه های مهم مرتبط با راه و راه آهن و همچنین طرح های باز آفرینی شهری بهره برداری و کلنگ زنی خواهد شد.
 
 
انتهای پیام/127


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.