آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 90037
تاریخ انتشار : 1398/02/24 - 15:39
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان‌جنوبی بر لزوم هم‌افزایی بین مدیران و مسؤولان تأکید کرد و گفت: مدیران مربوطه باید حتماً در جلسات حاضر و رودربایستی‌ها را کنار بگذارند چرا که در اینجا کار ملاک است نه چیز دیگری!

به گزارش خاورستان، ناصر خوش‌خبر ظهر امروز در کارگروه تخصصی زنان و خانواده خراسان‌جنوبی، اظهار داشت: سیاست‌های دولت تدبیر و امید در برگزاری جلسات این نیست که اگر کاری انجام شده تنها گزارش دهیم بلکه باید ببینم آیا نسبت به این برنامه‌ها شناخت بوده یا نه؟ پول‌ها با هدف هزینه شده و چقدر به اهداف خود نزدیک شده‌ایم؟

 

وی با اشاره به مشکلات متعدد جامعه زنان، مطرح کرد: زنان جامعه اسلامی ایران دچار مشکلات متعددی هستند و باید آقایان خود را در جایگاه نقش زنان بدانند، این زنان در دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی نقش بسیار ارزنده‌ای داشته‌اند.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان‌جنوبی بر لزوم هم‌افزایی بین مدیران و مسؤولان تأکید و اعلام کرد: مدیران نباید جزیره‌ای عمل کنند و باید تمام مدیران به برنامه‌های همدیگر کمک کنند تا برای مردم تأثیرگذار باشد.

 

خوش‌خبر ایجاد نشاط در خانواده و امیدواری آن‌ها به جمهوری اسلامی را از برنامه‌های دولت عنوان کرد و گفت: باید در به‌کارگیری نیروها در دستگاه‌های اجرایی به زنان متعهد و متخصص نیز نیم نگاهی داشته باشیم و بستر لازم برای کار قانونمند را مهیا کنیم.

 

وی با تأکید بر اینکه زنان در عرصه‌های مختلف توانمند و می‌توانند در حوزه‌های مدیریتی کمک‌یار دولت باشند، تبیین کرد: باید جایگاه خانواده را ارج و به آن احترام بگذاریم و همچینن باید از اندیشه زنان در عرصه‌های مختلف استفاده کنیم.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان‌جنوبی برگزاری اینگونه جلسات (جلسات بدون خروجی) را خوب ندانست و گفت: با برگزاری اینگونه جلسات به طور کامل مخالف هستیم زیرا هیچ خروجی برای بنده ندارد و با سیاست‌های ذهن من متفاوت است!

 

خوش‌خبر هدف از برگزاری جلسات را شناسایی جامعه هدف، برنامه‌ریزی دقیق، انجام کارهای علمی و تخصصی و دنبال کردن آن‌ها براساس فرهنگ جهادی ذکر و افزود: باید تعارف‌ها را کنار گذاشته و ابتدا اتاق فکر تشکیل و بدانیم چگونه باید برنامه‌ریزی شود.

 

وی با تأکید بر اینکه باید یک برنامه عملی و تخصصی داشته باشیم نه اینکه فقط صرف آمار دادن اکتفا کنیم، اضافه کرد: جامعه هدف ما در این جلسه حضور ندارد که ما را نقد کنند لذا مدیران مربوطه باید حتماً در جلسه حضور و رودربایستی‌ها را کنار بگذاریم چرا که در اینجا کار ملاک است نه چیز دیگری!

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان‌جنوبی با بیان اینکه کارها باید به صورت عملیاتی و در میدان حل شود، تبیین کرد: دستگاه‌های اجرایی مربوطه در سال 98 برنامه تخصصی خود را اعلام کنند که این برنامه‌ها باید از روی شناخت و بر مبنای آمار و ارقام و حساب و کتاب باشد.

 

انتهای پیام/143

 

فارسنظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.