آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 90035
تاریخ انتشار : 1398/02/24 - 15:18
خبرهای کانال پلیس خراسان‌جنوبی 24 اردیبهشت؛
سرقت در بیرجند دستگیری در هرمزگان/ 94 کیلوگرم تریاک در نهبندان کشف شد
جانشین فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی گفت: سارقان جواهرآلات شهروند بیرجندی در استان هرمزگان دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سردار مجید شجاع فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی اظهار کرد: مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان نهبندان با دریافت اطلاعاتی مبنی بر حمل مواد مخدر در محور فرعی"عربخانه- بیرجند" موضوع را بررسی و با اعزام دو تیم گشتی به این محور، خودروهای عبوری را کنترل کردند.

 
وی افزود: مأموران هنگام کنترل خودروهای عبوری به 3 خودروی سواری که پشت سر هم در حرکت بودند مشکوک شدند و به رانندگان این خودروها دستور ایست دادند.
 
 
فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی بیان کرد: مأموران 2 خودروی پژو پارس و پژو 405 را متوقف کردند اما سرنشینان خودروی پژو 405 دیگر که پشت سر این خودروها در حرکت بود بدون توجه به ایست مأموران متواری شد.
 
 
شجاع گفت: مأموران خودروی متواری شده را تعقیب و با اقدامات پلیسی خودرو را متوقف و بازرسی کردند که در بازرسی از آن، 2 کوله مواد مخدر حاوی 94 کیلو تریاک کشف شد.
 
 
وی تصریح کرد: در این عملیات 3 دستگاه خودرو توقیف و 4 متهم دستگیر شدند که متهمان با تشکیل پرونده به دادسرا اعزام و به مقام قضائی معرفی شدند.
 
 
کشف 34 رأس گوسفند قاچاق در"نهبندان" 
سرهنگ احسان رحیمی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نهبندان اظهار کرد: مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان نهبندان هنگام کنترل و بازرسی خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی این شهرستان به 2 خودروی پژو 405 مشکوک شدند و خودروها را جهت بازرسی متوقف کردند.
 
 
وی افزود: مأموران در بازرسی از این 2 خودرو 34 رأس گوسفند قاچاق کشف و در این رابطه 2 متهم دستگیر کردند.
 
 
رحیمی با بیان این که کارشناسان ارزش احشام قاچاق کشف شده را بیش از340 میلیون ریال برآورد کرده اند، تصریح کرد: متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی شدند.
 
 
سارقان جواهرات شهروند بیرجندی در هرمزگان دستگیر شدند
 
 سرهنگ سعید دادگر جانشین فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی اظهار کرد: آذرماه سال گذشته سارقان با مراجعه به خیابان عدالت شهرستان بیرجند به یک واحد آپارتمان دستبرد زدند و مقادیری طلا و جواهرات به سرقت بردند و هنگام خروج از ساختمان یکی از ساکنان مجتمع را مصدوم کردند.
 
 
وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله بررسی صحنه جرم توسط مأموران پلیس آگاهی پیگیری شد و با اطلاعات به دست آمده از صحنه سرقت، عملیات شناسایی و دستگیری سارقان آغاز شد.
 
 
جانشین فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی بیان کرد: مأموران در ادامه تحقیقات پلیسی به تصاویر 2 سارق دسترسی پیدا کردند و با ارسال مشخصات آنان به سراسر کشور، متهمان را تحت پیگیرد قرار دادند.
 
 
وی تصریح کرد: با اطلاعات دریافتی، سارقان جواهرآلات شهروند بیرجندی هنگام سرقت توسط مأموران انتظامی در استان هرمزگان دستگیر شدند که با مطابقت تصاویر آنان مشخص شد سرقت در بیرجند نیز کار این سارقان بوده است.
 
 
دادگر با بیان این که متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی شده اند افزود: یکی از راه های پیشگیری از سرقت، تجهیز اموال و املاک شهروندان به وسایل و تجهیزات بازدارنده است که تا حد زیادی از وقوع جرائم سرقت پیشگیری خواهد کرد.
 
 
انتهای پیام/127


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.