آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 89988
تاریخ انتشار : 1398/02/22 - 12:08
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبر داد
افتتاح دو پروژه جمعیت هلال احمر در فردوس
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: پنجمین اتاق پراتیک ویژه آموزش نیروهای امدادی هلال احمر و دو سویت ویژه آبگرم هلال در شهرستان فردوس به بهره برداری رسید.

به گزارش خاورستان، اتاق پراتیک هلال احمر شهرستان فردوس و دو سوئیت ویژه آبگرم معدنی هلال ایرانیان روز گذشته به مناسبت هفته هلال احمر با حضور مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، فرماندار فردوس و جمعی از مسئولان استان و شهرستان به بهره برداری رسید. 

 

محمد رحیم شهریاری مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی در این مراسم با بیان این‌که در اتاق پراتیک فنون تخصصی امدادی به صورت عملی در محیط خاص خود صورت می‌گیرد، اظهار کرد: در این اتاق که شامل پنج فضای مجزا، مجهز به مانکن‌های آموزشی است امدادگران در محیطی مشابه محیط واقعی آموزش‌های پیش بیمارستانی و تخصصی امدادی را فرا می گیرند.

 

وی با اشاره به این‌که ارتقای سطح کیفی دوره‌های آموزشی از اهداف ساخت این مجموعه است، گفت: این مجموعه با هزینه ای بیش از ۲ میلیارد ریال در فضایی به مساحت ۱۰۰ متر مربع در محل ساختمان مرکز اداری جمعیت احداث شده است.

 

رئیس هیئت مدیره آبگرم معدنی فردوس نیز در این مراسم افزود: دو سوئیت سه ستاره به مساحت 150 متر مربع با اعتباری بیش از 300 میلیون تومان در آبگرم معدنی فردوس نیز افتتاح شد.

 

وی افزود: با افتتاح این سوئیت ها ظرفیت پذیرش میهمانان در این مرکز درمانی، تفریحی به 260 نفر در سوئیت های ویژه افزایش یافت.

 

وی با بیان این‌که این مرکز درمانی – تفریحی در نوروز 98 با 105 هزار مسافر بیشترین مراجعه کننده را در بین جاذبه های گردشگری استان داشته است، گفت: در ایام ماه مبارک رمضان این مرکز با تخفیف های 20 تا 40 درصدی بصورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مراجعه کنندگان است.

 

انتهای پیام/ 132

تصاویر بیشتر برای مطلب: 


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.