آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 89912
تاریخ انتشار : 1398/02/16 - 22:23
استاندار خراسان‌جنوبی در دیدار با نجمه خدمتی؛
امیدوارم اولین مدال آور المپيک از خراسان جنوبی باشد
استاندار خراسان‌جنوبی در دیدار با نجمه خدمتی گفت: امیدوارم اولین مدال آور المپيک از استان خراسان جنوبی باشد.

به گزارش خاورستان، عصر امروز نجمه خدمتی اولین ورزشکار ایرانی که موفق به کسب اولين سهيمه ورزش ايران در المپيک 2020 توكيو شده بود به همراه رئيس فدراسيون تيراندازی جمهوری اسلامی ايران با استاندار خراسان‌جنوبی ديدار و گفتگو كرد.

 

محمد صادق معتمديان استاندار خراسان‌جنوبی در اين ديدار ضمن تبريک موفقيت اين بانوی ورزشکار ارزشمند در كسب اولين سهميه ورزش ايران در المپيک 2020 توكيو، گفت: اميد است اولين مدال المپيک 2020 توكيو نيز از اين استان و توسط خانم خدمتی برای كشور به دست آيد.
 
 
وی ضمن تاکید بر سرمایه های ارزشمند نيروی انسانی که در اين استان وجود دارد، افزود: برغم برخی ضعف های زيرساختی در استان وجود نيروی انسانی و سرمايه‌های بی بديلی که در اين استان وجود دارد از مشخصه‌ها و ويژگی‌های بارز اين استان است.
 
 
استاندار خراسان‌جنوبی، با بیان اینکه استان نيازمند توجه ويژه از سوی مسئولان کشوری است، افزود: در صورت توجه به استعدادهای ناشناخته‌ای که در اين استان وجود دارد قطعاً توفيقات و موفقيت‌های بيشتری برای استان و كشور حاصل خواهد شد.
 
 
معتمدیان بابیان اینکه توجه به ورزش قهرمانی از اولويت‌های ما در استان است، افزود: خوشبختانه اخيراً اقدامات شايسته‌ای در اين زمينه در استان صورت گرفته و شاهد جهش خوبی در اين زمينه در استان بوده‌ايم.
 
 
وی ضمن تقدیر از والدين ، مسئولان استانی و کشوری مرتبط با اين موفقيت، گفت: قطعاً کسب اين موفقيت ها در سايه تلاش ، برنامه ريزی و حمايت افرادی اتفاق افتاده که اميداوريم اين حمايت‌ها تا حصول نتيجه نهايی كه كسب مدال است ادامه داشته باشد. اين در حاليست كه مسئولان استانی نيز آماده كمک و مساعدت لازم هستند.
 
 
انتهای پیام/127


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.