آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 89911
تاریخ انتشار : 1398/02/16 - 22:58
رئیس فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران گفت: به دنبال جذب ورزشکاران، استعدادیابی و استفاده از تمام از ظرفیت‌ها به خصوص شهرستان‌ها باشید.

به گزارش خبرنگار خاورستان، علی دادگر رئیس فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران عصر امروز در جلسه انتخاب رئیس هیئت تیراندازی خراسان‌جنوبی ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان اظهار کرد: در دنیا حدود 160 کشور در تیراندازی فعال هستند که تا به امروز 40 کشور سهمیه کسب کردند و ایران نیز یکی از 40 کشور بوده و این سهمیه را خانم نجمه خدمتی برای ایران به دست آورده است.

کسب اولین مدال طلای تاریخی آسیا توسط نجمه خدمتی
وی در خصوص جایگاه ایران در آسیا گفت: اولین مدال طلای تاریخی آسیا را خانم خدمتی به دست آورده است.
 
رئیس فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: در جمهوری اسلامی ایران نیز این افتخار نصیب ما شد که اولین سهمیه کاروان جمهوری اسلامی ایران و اولین بانوی کسب سهمیه المپیک از آنِ خانواده تیراندازی شود.
 
دادگر عنوان کرد: ضمن تبریک به رئیس جدید هیئت از زحمات جناب سرهنگ نایاب رئیس سابق هیئت تیراندازی تشکر کرده و برایشان آرزوی موفقیت داریم.
 
وی بیان کرد: در هزاره سوم انسان‌ها سرمایه اصلی هستند و ذخایر و منابع ثروت محسوب نمی‌شوند.
 
رئیس فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه کاندیداها برنامه‌های بسیار خوبی ارائه کردند، گفت: شما بهترین‌ها را در کنار خود دارید از کمک همدیگر بهره ببرید و محیط دوستانه و صمیمی خود را حفظ و آن را ارتقا دهید.
 
دادگر مطرح کرد: به رئیس هیئت جدید توصیه می‌کنم در ابتدا بیشترین هماهنگی را با مدیرکل ورزش و جوانان استان داشته باشید.
 
وی ادامه داد: از تمام ظرفیت‌ها استفاده کنید چرا که  دوستی و رفاقت بیشتر جواب می‌دهد اگر اکنون نجمه خدمتی در چین سهمیه گرفته مدیون تلاش خودش، مربیان و فدراسیون و آرامش حاکم در آنجا بوده است.
 
رئیس فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: به دنبال جذب ورزشکاران، استعدادیابی و استفاده از تمام از ظرفیت‌ها به خصوص شهرستان‌ها باشید.
 
دادگر افزود: انشاءالله جشن اولین مدال المپیک تیراندازی ایران را خانم خدمتی بدست آورد و این پیروزی را باهم جشن بگیریم.
 
مهران سرپرست مدیر کل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی نیز در این جلسه در خصوص جایگاه رشته تیراندازی، گفت: رشته تیراندازی در دین مبین اسلام، ساختار فکری، حاکمیت و رشد دارد و طی چند سال اخیر خراسان‌جنوبی در رشته تیراندازی رشد داشته و توانسته در سطح ملی سهمی را به خود اختصاص دهد.
 
آمادگی کامل برای کلنگ زنی سالن تیراندازی استان
وی با بیان اینکه بایستی در توسعه سخت افزاری تلاش کنیم، افزود: ما آمادگی کامل کلنگ زنی سالن تیراندازی استان را داریم قطعا این جزو اولویت‌های اساسی اداره ورزش و جوانان است.
 
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی تصریح کرد: در حوزه سخت افزاری نیاز است که لوازم و تجهیزات جدید خریداری شود.
 
سرپرست بیان کرد: قطعا نقاط ضعف و کمبودهایی وجود دارد اما باید با همدلی بر مبنای تفکر جمعی آن‌ها را رفع کنیم.
 
وی با بیان اینکه کاندیداها برنامه‌های خوبی ارائه کردند، عنوان کرد: بایستی این برنامه‌‌ها را به عنوان ظرفیت به کار ببریم.
 
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی خاطر نشان کرد: امیدواریم با تفکر مبتنی بر استفاده از تمام ظرفیت‌ها و کمک اداره ورزش و جوانان که وظیفه اش است بتوانیم به تعداد افتخارات استانی و ملی اضافه کنیم.
 
انتهای پیام/ 135


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.