سرویس: اخبار استان کد خبر: 89831 ۱۵:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۱

مدیر عامل شرکت گاز خراسان‌جنوبی:

نهضت گازرسانی در خراسان‌جنوبی ادامه خواهد یافت

مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: در سال جاری نیز نهضت گازرسانی در خراسان جنوبی ادامه خواهد یافت و درصورت تخصیص منابع کافی امیدواریم ضمن بهره مندی 350 روستا از نعمت گاز طبيعی ، عملیات گازرسانی به 300 روستای جديد را نیز آغاز کنیم.

نهضت گازرسانی در خراسان‌جنوبی ادامه خواهد یافت

به گزارش خاورستان، سید محمود هاشمی مدیر عامل شرکت گاز استان در مراسم تجلیل از کارگران نمونه شرکت گاز استان خراسان جنوبی با بیان اینکه روز کارگر فرصت مناسبی برای تجلیل از مقام و منزلت نیروی کار است، اظهارکرد: مقام کارگر همواره در نزد ائمه معصوم(ع) ارزشمند بوده و به همین دلیل تلاش برای کسب روزی حلال برابر با جهاد در راه خدا عنوان شده و نشان دهنده ارزشمندی تلاش و کار در نزد اسلام است.

 

وی با اشاره به اینکه ارتقاء کیفیت و بهره وری در انجام امور محوله یک مقوله مهم و اساسی است، افزود: کارگران شرکت گاز استان با خلاقیت، رعایت ایمنی و انضباط، حسن خلق، وظیفه شناسی و همکاری گام موثری را در راستای تحقق اهداف سازمانی این شرکت برمی دارند.

 

مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی تاکید کرد: ارتباطات قوی کارمندان در فضای داخلی و خارجی امری ضروری است و باید همیشه این ارتباط خوب و موثر در برخورد با ارباب رجوع و همکاران رعایت گردد تا رضایتمندی حداکثری به دست آید.

 

هاشمی اظهار کرد: با تلاش جدی همه همکاران خوشبختانه سال گذشته سالی سرشار از خدمتگزاری برای شرکت گاز استان بود به طوریکه اين توفيق فراهم شد تا 100درصد جمعیت شهری استان را گازدار کنیم و با گازرسانی به 492 روستا درصد گازرسانی روستایی را به 61 درصد برسانیم . همچنین توانستیم با گازرسانی به 500 واحد صنعتی ، تولیدی و خدماتی مجموع واحدهای صنعتی گازدار را به 1005 واحد برسانیم که امری بی‌سابقه در مقایسه با 11 سال گذشته بوده است.

 

وی ادامه داد: در سال جاری نیز نهضت گازرسانی در خراسان جنوبی ادامه خواهد یافت و درصورت تخصیص منابع کافی امیدواریم ضمن بهره مندی 350 روستا از نعمت گاز طبيعی ، عملیات گازرسانی به 300 روستای جديد را نیز آغاز کنیم.

 

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب