سرویس: اجتماعی کد خبر: 89818 ۰۹:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۱

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی:

ساخت فاز اول آشیانه بالگرد هلال احمر کلنگ زنی می‌شود

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی گفت: ساخت فاز اول آشیانه بالگرد هلال احمر در هفته هلال احمر با اعتبار 8 میلیارد ریال کلنگ زنی می‌شود.

ساخت فاز اول آشیانه بالگرد هلال احمر کلنگ زنی می‌شود

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمد رحیم شهریاری مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی صبح امروز در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: امسال از 12 تا 19 اردیبهشت ماه به نام هفته هلال احمر نام‌گذاری شده است.

 

وی با بیان اینکه در این هفته برنامه‌های زیادی در نظر گرفته شده، افزود: بحث اهدای خون به صورت داوطلبانه در تمام پایگاه هلال احمر سطح استان،افتتاح دو کانون در شهرستان قاین، برگزاری دوره توان افزایی در شهرستان زیرکوه، برگزاری کارگروه امداد و نجات برای نیروها و مراسم کلنگ‌زنی ساخت آشیانه بالگرد با اعتبار 8 میلیارد ریال برای فاز اول در منطقه مهرشهر با مجموع مساحت یک هزار و 760 متر از برنامه‌های هفته هلال احمر است.

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی اظهار کرد: کل اعتبار مورد نیاز برای ساخت آشیانه 12 میلیارد تومان است.

 

شهریاری عنوان کرد: 307 کانون در قشرهای مختلف در سطح استان وجود دارد که کار داوطلبانه انجام می‌دهند.

 

وی با بیان اینکه اعزام کاروان‌های سلامت به سه شهرستان سیل‌زده طبس، بشرویه و سربیشه از دیگر برنامه‌های هفته هلال احمر است، خاطرنشان کرد: روز جمعه این هفته نیز اجرای طرح جمعه ایمان، ایمنی و سلامت را خواهیم داشت که همکاران برای انجام تست سلامت در پایگاه‌های نماز جمعه مستقر خواهند بود.

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی به راه‌اندازی دو اتاق پراتیک در دو شهرستان استان با اعتبار 4 میلیارد ریال نیز اشاره کرد و افرود: برگزاری دوره‌های آموزشی برای امدادگران به تعداد 300 نفر، بهره‌برداری از دو سوئیت ویژه در مجتمع هلال فردوس با اعتبار 3 میلیارد ریال و فیزیوتراپی و توان‌بخشی در مراکز هلال احمر با 20 درصد تخفیف از دیگر برنامه‌های هفته هلال احمر در خراسان‌جنوبی خواهد بود.

 

شهریاری گفت: مجموعا 24 عنوان برنامه طی هفته هلال احمر در استان در نظر گرفته شده است.

 

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب