سرویس: اخبار استان کد خبر: 89768 ۱۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۸

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی:

ششمین محموله کمک‌های مردمی برای مناطق سیل زده کشورارسال شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی گفت: ششمین محموله کمک‌های مردمی در قالب دو دستگاه کامیون برای هموطنان آسیب دیده از سیل ارسال شد.

ششمین محموله کمک‌های مردمی برای  مناطق سیل زده کشورارسال شد

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمد رحیم شهریاری مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ششمین محموله کمک‌های مردمی جمع آوری شده در قالب دو دستگاه کامیون به ارزش تقریبی یک میلیارد ریال به مناطق سیل زده کشور ارسال شد.

 
وی با بیان اینکه محموله شامل مواد شوینده، مواد غذایی، پتو، فرش و البسه است، افزود: تا کنون بیش از 6 میلیارد ریال کمک‌های مردمی توسط هلال احمر استان جمع آوری شده است.
 
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه ارزش کمک‌های غیر نقدی جمع آوری شده تاکنون بیش از 2میلیارد ریال است، گفت: از طریق صندوق‌ها و دستگاه‌های پوز مستقر در پایگاه جمع آوری نیز بیش از 4 میلیارد ریال برای سیل‌زدگان جمع‌آوری شده است.
 
 
شهریاری ارسال 820 بسته مواد غذایی یک ماهه، دو هزار تخته موکت، 800 چادر امدادی، 2 هزار و 500 تخته پتو، اعزام نیروهای انسانی به استان‌های سیل‌زده را از جمله کمک‌های امدادی خراسان‌‌جنوبی به مناطق سیل‌زده عنوان کرد.
 
 
وی با بیان اینکه وسعت آسیب‌ها در مناطق سیل‌زده، ادامه کمک‌های مردم به این مناطق را ضروری کرده ، افزود: عموم مردم استان می‌توانند کمک‌های نوع دوستانه خود از قبیل مواد غذایی، انواع کنسرو، لوازم بازی کودکان، پوشاک نو و اقلام بهداشتی را در راستای کمک به هموطنان سیل‌زده به جمعیت هلال‌احمر استان و یا پایگاه‌های مستقر در سطح استان تحویل دهند.
 
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی با اشاره به شیوه‌های دریافت کمک‌های نقدی توسط هلال احمر نیز اعلام کرد: شهروندان می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #112* و یا واریز به حساب 99999 به نام جمعیت هلال‌احمر نزد تمامی بانک‌ها و همچنین شماره کارت‌های 6104337999999996  نزد بانک ملت و 5894631850259730 نزد بانک رفاه کمک‌های نقدی خود را واریز کنند.
 
انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب