آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 89733
تاریخ انتشار : 1398/02/05 - 14:23
معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: فشار اقتصادی، تحریم، فشار به کشورهای دیگر و تروریست خواندن سپاه از جمله اقدامات آمریکا در آخرین نفس‌ها، علیه ایران اسلامی است چراکه آمریکایی‌ها از هیبت پاسداران انقلاب اسلامی به خود می لرزند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سردار ابوالفضل شکارچی سخنگوی ارشد نیروهای مسلح و معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح امروز در مراسم سالروز شکست مفتضحانه آمریکا درصحرای طبس، اظهار کرد: آمریکایی‌ها همه مکر خود را بکار گرفتند تا قبل از تحکیم انقلاب حادثه‌ای را برای نظام به وجود بیاورند.

 

وی با بیان اینکه قدرت پوشالی آمریکا که ابزار قتل و خونریزی در عالم بوده در 5 اردیبهشت در صحرای طبس شکسته شد، افزود: صحرای طبس را مقدس می‌دانیم چراکه ماموران الهی در اینجا، بلایی به سر آمریکایی‌ها آوردند که اشک رئیس جمهور وقت آمریکا را درآورد. شکست آمریکا به عنوان یک نقطه قوت برای ایران و یک نقطه ذلت برای آمریکا به ثبت رسید.

 
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح بیان کرد: بنی صدر، رئیس جمهور وقت ایران که در پشت صحنه با آمریکایی ها ارتباط داشت، بعد از این شکست دستور داد، برای کاهش درد آمریکایی‌ها اسناد باقی مانده را بمب باران کردند و بخشی از این اسناد با دستور او از بین رفت.
 
 
شکارچی عنوان کرد: عربستان سعودی و اماراتی‌ها نیز از همان زمان پشتیبان آمریکا بودند. اما غافل از این هستند که با این همه مشکلات و مکرها، انقلاب پله‌های ترقی و اقتدار را طی می‌کند و آمریکا شیب سقوط را پشت سر می‌گذارد، امروز بعد از چهار دهه از پیروزی انقلاب، ذلت آمریکا و اقتدار ایران اسلامی را در جهان مشاهده می‌کنیم.
 
 
معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: آمریکا بعد از انقلاب با انواع حیله‌ها بدنبال ضربه زدن به انقلاب بوده. کمک به صدام در هشت سال دفاع مقدس و هزاران توطئه دیگر نظامی، اقتصادی و فرهنگی برای ضربه زدن به کشور انجام دادند اما همه به بن بست رسید و انقلاب امروز مقتدارانه به پیش می‌رود تا پرچم یا مهدی را بر سر کاخ‌های ویران شده ظلم و ستم در جهان به اهتزار در آورد.
 
 
وی اظهار کرد: ما امروز در خط سبز انتظار با سرعت در حال حرکت هستیم و در این مسیر نباید تحت تاثیر جنگ روانی و رسانه‌ای دشمن قرار گیریم چرا که آنها بدنبال مخدوش کردن ذهن جوانان ما هستند.
 
 
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح بیان کرد: آمریکا بیش از 240 سال سابقه دارد، در این سال‌ها حدود 47 جنگ انجام داده که برخی‌ها 10 سال طول کشیده و هر جا قتل و غارت و خونریزی در کره زمین بوده، آمریکا یا کانون فتنه بوده و یا یک طرف موضوع حضور داشته است، این حکومت ننگین آمریکا و این کشوری که هیچ سابقه درخشانی در پرونده ندارد تاکنون با اقدامات خود عالم را به آتش کشیده است.
 
 
شکارچی عنوان کرد: آمریکا سال 1901 اولین جنگ را علیه کلمبیا آغاز کرد و به ترتیب هر یک و نیم و یا چهار سال یک جنگ را راه انداخته است. گاهی اوقات آمریکا را به برخی حیوانات وحشی مانند گرگ تشبیه می‌کنیم اما اینها از گرگ هم وحشی‌ترند و می‌ترسیم در قیامت گرگ‌ها از ما شکایت کنند که چرا با این جنایت کاران مقایسه شان کردیم.
 
 
معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: این حکومت آدم‌کش امروز اسلام ناب را برای سوار شدن بر بشریت مزاحم خود می‌داند و انقلاب اسلامی را سد راه خود می‌شناسد. 93 درصد از تاریخ آمریکا در جنگ بوده و تلاش اینها برای این است که پول جنگ را نیز از منابع و ذخائر مستضعفین عالم دریافت کند.
 
 
وی خاطرنشان کرد: بودجه نظامی آمریکا در یک سال 700 میلیارد دلار است که این معادل 40 درصد بودجه نظامی کل کشورهای زمین است. این اعتبار یعنی حدود 100 برابر بودجه نظامی ایران اسلامی که این همه دشمن دارد، است.
 
 
شکارچی گفت: خصوصیت آمریکا قتل و آدم‌کشی در کره زمین بوده و این خنده آور است که آمریکا خود را حامی حقوق بشر معرفی می‌کند، این در حالی است که بشر زیر چکمه‌های آمریکا له می‌شود، و بسیار مضحک است که رئیس جمهور پلید آمریکا ایران را به عنوان محور شرارت در منطقه و کسی که خود مادر داعش در منطقه است، سپاه را به عنوان گروه تروریستی اعلام می‌کند.
 
 
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح تصریح کرد: از این دشمن انتظار رفاقت و کنار آمدن نمی‌توان داشت. تاکنون به پیروی از مقام معظم رهبری و امام راحل محکم و قاطع و در میدان عمل ثابت کردیم که آمریکا را در زیر پا له می‌کنیم.
 
 
وی اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تمام عرصه‌ها و صحنه ها پیروز است و جمهوری اسلامی ایران در مقابل آمریکا هیچ وقت رویکرد تدافعی نخواهد داشت، رویکرد تدافعی برای سایر کشورهای جهان است، در مقابل آمریکا حرف از تدافع نمی‌زنیم و خرخره آمریکا را آنقدر می‌فشاریم تا خفه شود.
 
 
معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: ایران اسلامی چشم طمع به هیچ کشوری ندارد و این را در 40 سال انقلاب ثابت کردیم. در 40 ساله اول انقلاب را تثبیت کردیم و توسعه دادیم، امروز بسیجیان سلحشور در عالم شکل گرفتند و در مقابل دشمنان اسلام ناب صف آرایی می‌کنند و نیازی به کمک ما ندارد.
 
 
شکارچی با بیان اینکه در چهل ساله دوم انقلاب باید با سرعت و مقتدرانه هر چه زودتر به عمر آمریکا خاتمه دهیم لذا اگر کسی غیر این راه بخواهد مسیری را طی کند خائن انقلاب است،گفت: پیروز عرصه جهاد از چیزی نمی‌ترسد و غمگین نیست. هزاران شهید حججی امروز به عنوان دشمنان درجه یک آمریکا در کشور حضور دارند لذا از نظر مادی و معنوی به مراتب قوی تر از اول انقلاب هستیم.
 
 
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با اشاره به کمک های نظامی آمریکا به برخی کشورهای منطقه، افزود: امروز هر چه ذخائر آمریکا در کشور سعودی و امارات ذخیره می‎کند، در آینده به دست مجاهدین منطقه خواهد افتاد و سلاح‌های مرگبارشان بر سر سازندگان آن فرود خواهد آمد.
 
 
وی بیان کرد: اگر مقایسه در مورد قدرت نظام سلطه قبل انقلاب با امروز داشته باشیم متوجه خواهیم شد که خداوند در تمام صحنه‌ها و عرصه‌ها بدلیل اینکه ملت خالصانه به وعده الهی دل بستند کمک حال کشور بوده است و ما پیروز شدیم لذا امروز دشمن از روی ناتوانی و استیصال هر چه در چنته دارد بیرون کشیده است.
 
 
معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: فشار اقتصادی، تحریم، فشار به کشورهای دیگر و تروریست خواندن سپاه از جمله اقدامات آمریکا در آخرین نفس‌ها، علیه ایران اسلامی است چراکه آمریکایی‌ها از هیبت پاسداران انقلاب اسلامی به خود می لرزند.
 
 
شکارچی اظهار کرد: امروز وحدت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی به مراتب مستحکم تر از اول انقلاب و دوران دفاع مقدس است و امروز هر آنچه بخواهیم تولید می‌کنیم و هر آنچه بخواهیم در اختیار داریم.
 
 
انتهای پیام/127


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.