آب و هوا

تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 89726
تاریخ انتشار : 1398/02/05 - 12:26
همسر شهید محمد منتظر قائم گفت: متاسفانه در سال‌های اخیر بدلیل سوء مدیریت‌ها،سیاست‌های غلط و عدم توجه به سیاست‌های داخلی، ماشین پیشرفت کشور ضعیف حرکت کرده لذا رونق تولید تنها راه مقابله با تمام تحریم‌های اقتصادی دشمن است.

به گزارش خبرنگار خاورستان،صدیقه بیگم مدرس ثانوی همسر شهید منتظر قائم امروز در مراسم گرامیداشت سالروز شکست مفتضحانه آمریکا در صحرای طبس اظهار کرد: افراد و جریان‌هایی در کشور می‌گویند درگیری ما با آمریکا به خاطر این است که جمهوری اسلامی ایجاد کننده تنش در منطقه است، لذا مذاکره با آمریکا می‌تواند مشکلات را حل کند اینها دروغ می‌گویند و اشتباه می‌کنند چراکه اسلام ناب ذاتا ظلم‌ستیز است و نمی‌تواند با ظالم کنار بیاید.

 
وی با بیان اینکه آمریکا در 40 سال گذشته با اقداماتی همچون ترور دانشمندان هسته‌ای، تحریم‌ها و راه انداختن جنگ 8 ساله علیه ایران اسلامی نشان داده که درگیری آنها با ایران ذاتی است، افزود: درگیری آنها زمانی تمام می‌شود که ایران دست از اسلام ناب بر دارد و از اسلام آمریکایی‌ها تبعیت کنند که این امری محال است.
 
 
همسر شهید منتظر قائم با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام راحل (ره) و در ادامه امام خامنه‌ای از نقطه شروع تاکنون گام‌های بلندی برداشته اما هنوز به نقطه ایده آل نرسیده، گفت: دشمنان تلاش می‌کنند تا مردم ندانند که امروز در کدام نقطه ایستادند و لذا باید با تبیین ماهیت دشمن این نقشه آنها را برملا کرد.
 
 
مدرس ثانوی بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران توانسته در گام اول خود دشمنان را متوقف کند و در گام دوم نیز با تبعیت از رهبری محکم و استوار دشمن را تعقب و آنها را از تمام منطقه اسلامی بیرون و زمینه ایجاد تمدن نوین اسلامی را فراهم خواهیم کرد.
 
 
وی با اشاره به اقدام مذبوحانه آمریکای جنایتکار در قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه‌های تروریستی، گفت: علت تروریست خواندن سپاه توسط ترامپ قمار باز این است که آمریکا سپاه را عامل صدور انقلاب، ناکارآمدی تحریم‌ها و خنثی شدن توطئه‌های خود علیه ایران ارزبانی می‌کند.
 
 
همسر شهید تصریح کرد: شیطان بزرگ بداند 80 میلیون ملت ایران همه سپاهی هستند و به فرموده شهید بهشتی "ای آمریکا از ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر".
 
 
مدرس ثانوی اظهار کرد: متاسفانه در سال‌های اخیر بدلیل سوء مدیریت‌ها،سیاست‌های غلط و عدم توجه به سیاست‌های داخلی، ماشین پیشرفت کشور ضعیف حرکت کرده لذا رونق تولید تنها راه مقابله با تمام تحریم‌های اقتصادی دشمن است.
 
 
وی خاطرنشان کرد: از مسئولان می‌خواهیم با تکیه بر ظرفیت‌های عظیم درون کشور به ویژه جوانان مومن و انقلابی و ممانعت از ورود کالای قاچاق، زمینه تبدیل تهدیدات به فرصت‌ها را فراهم کنند.
 
 
همسر شهید منتظر قائم تاکید کرد: از ملت با بصیرت ایران می‌خواهم تقی‌زاده‌های عصر خود را زیر نظر داشته باشند و آنهایی‌که غرب باوری در خون آنها رسوخ کرده و افکار غربی را در کشور پمپاژ می‌کنند، از شکست ارباب خود در طبس عبرت گیرند و بدانند مردم انقلابی و جوانان مومن کشور نخواهند گذاشت که فکر تقی‌زاده‌های غرب‌گرا به کرسی بنشیند و دوباره عهدنامه‌های غربی امضا شود.
 
 
 
انتهای پیام/127


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.