آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 89724
تاریخ انتشار : 1398/02/05 - 11:33
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان بشرویه خبر داد
اجرای بیش از 37 کیلومتر روکش در راه‌های شهرستان بشرویه
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان بشرویه گفت: بیش از 37 کیلومتر از راه‌های شهرستان بشرویه روکش آسفالت می‌شوند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمد خیری رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان بشرویه با اشاره به اقدامات طرح نوروزی، اظهار کرد: احیای خط کشی راه‌های حوزه به طول 6 کیلومتر، لکه گیری چاله‌های به مقدار 120 تن آسفالت، شستشوی علائم به تعداد 920 عدد، نصب سرعت گیر و کاهنده سرعت 65 مورد، چشم گربه‌ای 430 عدد، از جمله اقدامات طرح نوروزی انجام شده از سوی این اداره به شمار می‌رود.

 

وی افزود: همچنین نصب و ترمیم علائم خسارت دیده 80 مورد و رفع عیب تمامی چراغ‌های چشمک زن حوزه استحفاظی و برقراری روشنایی، موج تراشی راه‌های روستایی و شوسه 320 کیلومتر، تشکیل گشت راهداری روزانه 4 اکیپ با 4 دستگاه خودرو، بازگشایی محورهای خسارت دیده از سیل 4 مورد و فعال بودن مرکز اطلاعات و بیسیم اداره به صورت شبانه‌روزی از دیگر اقدامات این اداره است.

 

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان بشرویه تصریح کرد: همچنین تعداد نیروی درگیر در ایام تعطیلات 22 نفر، تعداد ماشین‌آلات درگیر در گشت راهداری و انجام عملیات بیش از 9 دستگاه، نصب بنرهای هشدار دهنده و تبلیغاتی و پرچم در طول محورها، راهدارخانه‌ها و مجتمع‌های بین راهی 20 مورد و بازدید مستمر از دفاتر مسافربری و ناوگان حمل و نقل انجام پذیرفته است.

 

خیری با اشاره به اقدامات انجام شده درخصوص سیلاب و مرمت محورها تصریح کرد: بازدید از ابنیه فنی (پل‌ها و آبنماها)، اقداماتی در مباحث اجرای برید و اصلاح و ترمیم دریواسیون‌ها، لایروبی قنوها ،پل‌های مستعد انسداد تنقیه انجام شده و در محورهای روستایی که نیازمند اجرای قنو بوده عملیاتی شده است همچنین در سال گذشته تعداد 4 دستگاه آبنما به پل تبدیل شده است.

 

وی در ادامه با توجه به عملیات اجرای روکش‌ها در سال گذشته، بیان کرد: روکش آسفالت گرم محور ارسک به طول 5.5 کیلومتر محور بشرویه به طبس به طول  2.4 کیلومتر و محور بشرویه به فردوس به طول 5 کیلومتر و عملیات فوگسیل در محور روستایی بشرویه- رقه و رقه - جوزردان به طول 13 کیلومتر اجرایی شده است.

 

شایان ذکر است قراردادهایی با پیمانکاران جهت ادامه روکش محور ارسک به طول 3.5 کیلومتر  و بشرویه – فردوس به طول 4 کیلومتر  و محور رقه به طول 2 کیلومتر منعقد شده و بزودی اجرایی خواهد شد.

 

انتهای پیام/ 135نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.