آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 89723
تاریخ انتشار : 1398/02/05 - 11:30
معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح:
حادثه طبس برای اولین بار هیمنه آمریکا را شکست
معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: صحرای طبس یک نمونه از تجلی‌گاه امدادهای غیبی به نفع انقلاب اسلامی و به ضرر جنایتکاران عالم است و باید به دنیا این پیام منتقل شود که حادثه طبس برای اولین بار هیمنه آمریکا را شکست و آنها را ذلیل کرد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سردار ابوالفضل شکارچی معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح امروز در حاشیه ویژه برنامه گرامیداشت سالروز شکست آمریکا در صحرای طبس در جمع خبرنگارن، اظهار کرد: 5 اردیبهشت روز پیروزی انقلاب و اسلام ناب محمدی و حقانیت انقلاب بر مستکبرین عالم است،

 

وی با بیان اینکه این روز یادآوری برای آمریکا و مستکبرین عالم است که بدانند امدادهای غیبی الهی در کمین آنها است، افزود: شکست آمریکا در صحرای طبس به دشمنان درس داد که هر جا مقابل حق ایران بایستند نتیجه آن شکست است.

 

معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح بیان کرد: یکی از موارد مشهود دشمنی آمریکا با ایران، حمله نظامی آنها به کشور در اردیبهشت سال 59 است که یاری خداوند و شکست مفتضحانه آمریکا در این روز، حقانیت انقلاب اثبات شد و لذا باید این را به عنوان پیام اصلی از انقلاب به نسل‌های جدید منتقل کنیم.

 
شکارچی با بیان اینکه در صحرای طبس نیروهای نظامی نبودند و هیچ تجهیزاتی نیز نداشتیم، تصریح کرد: ماموران خدا همچون اصحاب فیل، ارتش آمریکا را ذلیلانه شکست داند و منهدم کردند. این موضوع باعث شد برای اولین بار، کارتر رئیس جمهور وقت آمریکا برای این شکست گریه کند.
 
 
وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران از سال 57 که به پیروزی رسیده همواره مورد هجوم دشمنان به خصوص آمریکای جنایتکار بوده، گفت: دشمنان در این سال‌ها هر کاری توانستند علیه نظام و انقلاب کردند اما به فضل الهی در تمام عرصه‌ها شکست خورده و این شکست باید پیام آن به مردم جهان و جوانان کشور برسد.
 
معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: همواره در طول چهار دهه انقلاب اسلامی وقتی مرور می‌کنیم می‌بینیم که جوانان کشور پشت انقلاب و مقابل آمریکای جنایتکار و هم پیمانان آنان در جهان ایستادند.
 
شکارچی با بیان اینکه تا زمانی‌که به داشته‌های خود توجه داشته باشیم این مسیر ادامه دارد، افزود: یکی از این داشته‌ها حفظ این آثار ،رشادت‌های شهدای ما در دفاع مقدس و امدادهای غیبی الهی در یاری انقلاب و انتقال آن به جوانان است.
 
وی با بیان اینکه صحرای طبس یک نمونه از تجلی‌گاه امدادهای غیبی به نفع انقلاب اسلامی و به ضرر جنایتکاران عالم است، افزود: باید به دنیا این پیام منتقل شود که حادثه طبس برای اولین بار هیمنه آمریکا را شکست و آنها را ذلیل کرد.
 
معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح بیان کرد: حادثه طبس یک مورد جزئی بود که توانست اشک آمریکایی‌ها را در آورد، چنانچه اینها با انقلاب اسلامی سینه به سینه شوند آن روز، روز فروپاشی آنها خواهد بود.
 
انتهای پیام/127
 


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.