سرویس: ورزشی کد خبر: 89721 ۰۹:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵

نجمه خدمتی:

برای کسب بهترین نتیجه تلاش می‌کنم

عضو تیم ملی تیراندازی ایران گفت: برای کسب بهترین نتیجه در المپیک 2020 توکیو تلاش می‌کنم.

برای کسب بهترین نتیجه تلاش می‌کنم

به گزارش خاورستان، نجمه خدمتی عضو تیم ملی تیراندازی ایران متولد 20 خرداد 1375 ورزشکار ایرانی اهل شهر بیرجند و عضو تیم ملی تیراندازی زنان ایران است. وی رشته تجربی خوانده و در حال حاضر دانشجوی دانشگاه بیرجند است. در سال 88 در مسابقات استانی شرکت کرده  و از سال 89 به تیم ملی دعوت شد.

 

وی با کسب نشان طلای تیراندازی تفنگ بادی ده متر بانوان در بازی‌های آسیایی 2014 در اینچئون کره جنوبی نخستین طلاآور ایران در این بازی‌ها لقب گرفت. قبل از این نیز در همین روز به همراه نرجس امام‌قلی‌نژاد و الهه احمدی موفق به کسب نشان نقره تیمی این مسابقات شده بود.

 

نجمه خدمتی از سال 2014 تا 2016 رکورد دار فینالِ جوانان جهان بود.

 

وی در مسابقات تیراندازی جام جهانی و کسب سهمیه المپیک با حضور 588 ورزشکار از67 کشور جهان که از 3 تا ۹ اردیبهشت ماه در پکن درحال برگزاری است با قرار گرفتن در جایگاه پنجم جهان، توانست نخستین سهمیه المپیک تابستانی 2020 را برای ایران به دست آورد.

 

نجمه خدمتی عضو تیم ملی تیراندازی ایران پس از کسب سهمیه المپیک گفت: تلاش‌هایم را بیشتر خواهم کرد تا در المپیک 2020 توکیو بهترین نتیجه را کسب کنم.

 

وی ادامه داد: خیلی خوشحال هستم که با تلاش و تمرینات مستمر توانستم به این موفقیت برسم. از ریاست فدراسیون تیراندازی، کادر فنی، مربیان و همه کسانی که در این راه به من کمک کردند تشکر می‌کنم.

 

انتهای پیام/ 135

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب