سرویس: بشرویه کد خبر: 89718 ۰۸:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵

روز گذشته؛

استاندار خراسان‌جنوبی به شهرستان بشرویه سفر کرد

استاندار خراسان‌جنوبی به منظور بازدید از مناطق سیل زده و بررسی مشکلات روستاهای شهرستان بشرویه به این شهرستان سفر کرد.

استاندار خراسان‌جنوبی به شهرستان بشرویه سفر کرد

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان‌جنوبی روز گذشته در سفر به شهرستان بشرویه و بازدید از روستای سیل زده "بندان" در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مشکلات سیل زدگان استان پیگیری و رفع می‌شود.

 

وی با بیان اینکه مجموع خسارت ناشی از سیل اخیر در استان برآورد و به ستاد بحران وزارت کشور ارسال شده، افزود: خسارت های ناشی از سیل در شهرستان بشرویه بررسی و بر اساس اولویت برای رفع آن نیز اقدام خواهد شد. 
 
استاندار خراسان‌جنوبی بیان کرد: از قبل تیم‌های برآورد خسارات در مناطق سیل‌زده استان به ویژه شهرستان بشرویه حضور داشته‌اند.
 
معتمدیان عنوان کرد: مقرر شد میزان خسارات ناشی از سیل در نخستین نشست دولت مطرح شود که به محض ابلاغ تسهیلات یا کمک هایی که توسط دولت مورد تایید قرار می‌گیرد مراحل اجرای کار نیز آغاز خواهد شد. 
 
وی با اشاره به اینکه مجموعه‌هایی مانند سازمان جهاد کشاورزی باید برآورد خسارت‌های ناشی از بخش کشاورزی را گزارش دهند تا به زودی کار احیا و مرمت قنات و سایر تاسیسات در دستور کار قرار گیرد، گفت: از ابتدا سیلابی که در سطح استان آغاز شد به دلیل آمادگی که وجود داشت مراکز خدمت رسان حضور خوبی در مناطق مختلف داشتند. 
 
استاندار خراسان‌جنوبی افزود: میزان خسارت ناشی از سیل در شهرستان‌هایی مانند بشرویه و طبس بیشتر بود و نسبت به امکاناتی که مجموعه‌ها دارند ارزیابی ما این است که عملکرد مجموعه خدمت‌رسان خوب بوده است. 
 
استاندار خراسان‌جنوبی در این سفر از روستاهای سیل زده هنویه، ریگو و بندان بشرویه و روستای چاه مسافر از توابع شهرستان طبس بازدید و با خانواده شهید علیرضا مرادی در روستای ریگو دیدار کرد.
 
انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب