آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 89685
تاریخ انتشار : 1398/02/03 - 19:59
نجمه خدمتی ملی‌پوش تفنگ ایران با قرار گرفتن در جایگاه پنجم جهان، سهمیه المپیک 2020 توکیو را کسب کرد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، اسامی منتخبان تیم ملی والیبال بانوان اعلام شد و مهسا کدخدا از خراسان‌جنوبی نیز به تیم ملی دعوت شد.

 

با اعلام سپیده سادات هاشمی سرپرست تیم ملی بانوان، اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی والیبال بانوان ایران مشخص شد و بازیکنان دعوت شده به این اردو از عصر روز 31 فروردین ماه در محل کمپ تیم‌های ملی حاضر شدند و پایان اردو 9 اردیبهشت ماه خواهد بود.

 

کسب سهمیه ی نجمه خدمتی برای حضور در المپیک 2020 توکیو

فینال تفنگ بادی بانوان در حالی برگزار شد که نجمه خدمتی تیرانداز شایسته خراسان‌جنوبی در رشته تفنگ 10 متر بانوان با راهیابی به فینال با قرار گرفتن در جایگاه پنجم جهان، نخستین سهمیه المپیک 2020 توکیو را کسب کرد.

 

در این ماده نمایندگان کشورهای روسیه اول و کره جنوبی دوم و سوم شدند.

 

این رقابتها در رشته تفنگ سه وضعیت آقایان در حال پیگیری است.

 

مسابقات تیراندازی جام جهانی و کسب سهمیه المپیک با حضور 588 ورزشکار از 67 کشور جهان از 3 تا 9 اردیبهشت ماه در شهر پکن- چین در حال برگزاری است.

 

درخشش ورزشکاران بیرجندی، در مسابقات تیرو کمان آزاد به میزبانی مشهد مقدس

مسابقات تیروکمان آزاد در ماده های کامپوند و ریکرو به میزبانی مشهد مقدس برگزار شد و ورزشکاران تیروکمان خراسان‌جنوبی در این مسابقات خوش درخشیدند.

 

در این دوره از مسابقات هشت نفر از ورزشکاران شهرستان بیرجند به نمایندگی از استان خراسان‌جنوبی شرکت کردند و حائز مقام‌های اول تا سوم شدند.

 

در این مسابقات از خراسان‌جنوبی، علی درانی‌پور مقام اول ریکرو،حمید درانی‌پور مقام دوم ریکرو، شایان شکری‌نیا مقام سوم ریکرو، محمد کیانی مقام سوم کامپوند و کوثر پارسا مقام چهارم ریکرو را به خود اختصاص دادند.

 

انتهای پیام/133نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.