آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 89677
تاریخ انتشار : 1398/02/03 - 09:17
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: سال گذشته در مجموع یک میلیارد و 500 میلیون متر مکعب گاز طبیعی در بخش‌های مختلف خراسان جنوبی به مصرف رسیده است.

به گزارش خاورستان، سید محمود هاشمی مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی از مصرف نزدیک به یک میلیارد و 500 میلیون متر مکعب گاز طبیعی در بخش‌های مختلف خراسان جنوبی خبر داد و اظهار کرد: سال گذشته بیشترین میزان مصرف گاز روزانه 6 میلیون و 200 هزار مترمکعب مربوط به اوج مصرف در روزهای سرد زمستان و کمترین میزان مصرف یک میلیون و 800 مترمکعب بوده است.

 
وی با اشاره به  سهم 53 درصدی مصرف گاز طبیعی در بخش نیروگاهی نسبت به مصرف کل استان در سال گذشته افزود : بخش نیروگاهی استان در این مدت با مصرف 798 میلیون متر مکعب، بیشترین مصرف و پس از آن بخش های خانگی، تجاری و عمومی با مصرف بیش از 413 ميليون متر مكعب، 27 درصد ميزان مصرف گاز طبیعی در استان در سال گذشته را به خود اختصاص داده است.
 
 
مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: همچنين در بخش‌های صنعتی، سيمان و حمل و نقل نيز در مجموع 20 درصد گاز طبيعی در استان مصرف شده است.
 
 
هاشمی با اشاره به این‌که در سال گذشته با همت و تلاش کارکنان این شرکت در راستای توسعه شبکه گازرسانی و برنامه های شرکت ملی گاز ایران اقدامات ارزشمندی در استان انجام شده است، تصریح کرد : در سال 97 ، تعداد 4 شهر و 200 روستا از نعمت گاز طبيعي برخوردار شدند که با اقدامات انجام شده تاکنون کلیه شهرها و 492 روستا مشتمل بر 100 درصد خانوار شهری و 61 درصد خانوار روستایی خراسان جنوبی تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفته‌اند.

 

انتهای پیام/ 132نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.