آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 89668
تاریخ انتشار : 1398/02/02 - 12:58
مدیرآموزش و پرورش شهرستان خوسف:
شهرستان خوسف نیاز به 18 کلاس درس دارد
مدیرآموزش و پرورش شهرستان خوسف با بیان اینکه شهرستان خوسف نیاز به 18 کلاس درس دارد، گفت: همچنین در قسمت جدید شهر نیاز مبرم به یک دبستان شش کلاسه و هنرستان فنی و حرفه‌ای و کاردانش به همراه تجهیزات کارگاهی داریم.

به گزارش خبرنگار خاورستان،محمد دانایی مدیر آموزش و پرورش شهرستان خوسف امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یک میلیارد و 113 میلیون تومان تعهدات بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان خوسف است.

 
 
وی افزود: اهم این تعهدات شامل یک میلیارد تومان زمین 30 هزار متری در روستای امین آباد روستای تقاب، 35 میلیون تومان مدرسه دو کلاسه روستای بیشه، 30میلیون تومان زمینی در روستای علی آباد تقاب و 20 میلیون تومان حصار کشی مدرسه چاه مصلحی و 28 میلیون تومان نقدی بوده است.
 
 
مدیرآموزش و پرورش شهرستان خوسف با بیان اینکه مدرسه دو کلاسه روستای بیشه در مهرماه آینده افتتاح می‌شود، گفت: امیدواریم مدرسه شش کلاسه خاندان فریدی تا مهرماه سال جاری افتتاح شود.
 
 
دانایی با اشاره به اینکه شهرستان خوسف نیاز به 18 کلاس درس دارد، افزود: با توجه به مهاجرت مردم از روستا و خالی شدن از سکنه روستاها، روز به روز بر جمعیت شهر افزوده می‌شود که نیاز مبرم به یک دبستان شش کلاسه در قسمت جدید شهر و هنرستان فنی و حرفه ای و کاردانش به همراه تجهیزات کارگاهی داریم.
 
 
انتهای پیام/127


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.