سرویس: فردوس کد خبر: 89665 ۱۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۲

بسته خبری ورزشی،

برگزاری جشنواره منطقه‌ای فراغت بانوان با ورزش 12 اردیبهشت در بیرجند

رئیس گروه هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی از برگزاری جشنواره منطقه‌ای فراغت بانوان با ورزش در 12 اردیبهشت‌ماه خبر داد.

برگزاری جشنواره منطقه‌ای فراغت بانوان با ورزش 12 اردیبهشت در بیرجند

به گزارش خبرنگار خاورستان، سیده اعظم اسلامی رئیس گروه هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی از برگزاری جشنواره منطقه‌ای فراغت بانوان با ورزش در 12 اردیبهشت‌ماه خبر داد.

 

وی با بیان این‌که این جشنواره به منظور بسترسازی مناسب در جهت کاهش آسیب های اجتماعی در بین خانواده ها برگزار می شود، گفت: هدف از اجرای برنامه، نهادینه کردینه ورزش، ایجاد نشاط و شادابی، افزایش سواد حرکتی، گسترش کارگروهی و غنی سازی و کیفیت بخشی به اوقات فراغت در بین زنان به عنوان ارکان اصلی خانواده ها است که در نهایت باعث ارتقای سطح سلامت جسمانی، روانی و اجتماعی تک تک اعضای خانواده می شود.

 

اسلامی  ادامه داد: این جشنواره با حضور شرکت کنندگانی از استان‌های خراسان رضوی، شمالی، جنوبی و سیستان و بلوچستان و در رشته های بدمینتون، بسکتبال، طناب زنی، انجمنهای ورزشی و ورزشهای روستایی بومی و محلی، 12 اردیبهشت در بیرجند برگزار می شود.

 

بازدید مدیرکل ورزش و جوانان از پروژه ها و اماکن ورزشی شهرستان فردوس

روز گذشته مهران سرپرست، مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی با حضور در شهر فردوس، نمایندگی ورزش و جوانان بخش اسلامیه و روستای خانکوک از سالن ورزشی بوستان مجموعه انقلاب فردوس، مراحل زیرسازی پروژه زمین چمن مصنوعی مجموعه ورزشی قدس اسلامیه و پروژه در حال ساخت زمین چمن مصنوعی و همچنین خانه ورزش روستای خانکوک بازدید کرد.

 

در این بازدید مهران پور معاونت توسعه ورزش استان، صادقی رئیس اداره ورزش و جوانان فردوس، غلامی مقدم رئیس گروه توسعه ورزش همگانی و روستایی، شفیعی رئیس هیأت ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی خراسان جنوبی مدیرکل ورزش و جوانان را همراهی می کردند.

 

برد تیم والیبال سرایان مقابل نماینده طبس در لیگ یک استان

دیدار بین تیم های باربری ستاره درخشان سرایان و نماینده شهرستان طبس از سری مسابقات لیگ یک بزرگسالان استان خراسان جنوبی در تاریخ 29 فروردین‌ماه 98 به میزبانی شهرستان سرایان در سالن ورزشی فجر روستای بسطاق برگزار شد که در این دیدار تیم سرایان با نتیجه ۳ بر ۱ موفق به شکست رقیب خود شد و همچنان امیدوار به صعود به مرحله بعدی رقابت ها باقی ماند.

 

انتهای پیام/133

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب