سرویس: سیاسی کد خبر: 89640 ۱۶:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۳۰

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 77 ثامن‌الائمه(ع) خراسان‌جنوبی:

راهبرد ارتش، در کنار مردم بودن است/ ارتش در دوران دفاع مقدس و پس از آن به خوبی عمل کرده است

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 77 ثامن‌الائمه (ع) خراسان‌جنوبی با بیان اینکه راهبرد ارتش در کنار مردم بودن است، گفت: بزرگترین دستاورد ارتش جمهوری اسلامی ایران تحقق بخشیدن به شعار" ارتش برای ملت ارتش فدای ملت" در29 فروردین سال 58 بود که اکنون نیز به آن عمل می‌کند.

راهبرد ارتش، در کنار مردم بودن است/ ارتش در دوران دفاع مقدس و پس از آن به خوبی عمل کرده است

به گزارش خبرنگار خاورستان، امیر سرتیپ دوم ابوالقاسم رضایی فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 77 ثامن‌الائمه(ع) خراسان‌جنوبی در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار کرد: اگر امام راحل آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به نام روز قدس و 29 فروردین را به نام روز ارتش نامگذاری کرد و اگر فرمود اگر سپاه نبود کشور نبود یک دور اندیشی و بصیرت و راهکار پشت همه این نامگذاری ها بوده است.

 

وی افزود: امام خمینی(ره) با دور اندیشی خود دو راهبرد اصلی، اتحاد ملت‌ها و نابودی رژیم منحوس اسرائیل را تبیین کردند و مشخص کردند چگونه باید همه از نهاد مقدس مردمی ارتش حمایت کنند.

 

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 77 ثامن‌الائمه(ع) خراسان‌جنوبی با بیان اینکه جرقه اصلی پیروزی انقلاب را ارتش جمهوری اسلامی ایران زد، گفت: دشمنان متوجه شده بودند که در پیروزی انقلاب اسلامی ایران ارتش نقش مهمی داشته است به همین دلیل دم از انحلال ارتش می‌زدند چرا که تنها نیروی نظامی منسجم ارتش بود.

 

رضایی عنوان کرد: بدنه ارتش بدنه بسیار مؤمنی بودند و ارتش بود که جوانان را جذب و انقلابی بار آورد.

 

 

وی ادامه داد: ارتش در زمان تثبیت انقلاب و در قائله کردستان به خوبی وارد عمل شد و جواب اعتماد و حمایت رهبر کبیر انقلاب را داد.

 

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 77 ثامن‌الائمه(ع) خراسان‌جنوبی تصریح کرد: ارتش در دوران دفاع مقدس به زیبایی خود را  در کنار نیروهای مسلح نشان داد و بعد از  جنگ نیز در بازسازی، نوسازی و بروز کردن تجهیزات، ساختار و  تکنیک خوب عمل کرد تا اکنون به هیچ عنوان به بیگانه احتیاج نداشته باشیم.

 

رضایی با بیان اینکه راهبرد ارتش در کنار مردم بودن است، گفت: بزرگترین دستاورد ارتش جمهوری اسلامی ایران تحقق بخشیدن به شعار" ارتش برای ملت ارتش فدای ملت" در29 فروردین سال 58 بود که اکنون نیز به آن عمل می‌کند.

 

وی متذکر شد: خدا را شکر می‌کنیم اکنون دست ارتش در دست سپاه و سایر نیروهای مسلح و دست آن‌ها در دست مردم و ولایت است و انشاءالله دست خدا بالای سر همه ما قرار دارد.

 

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 77 ثامن‌الائمه(ع) خراسان‌جنوبی خاطر نشان کرد: از خیرین و مردمی که توانایی دارند تقاضا داریم به سیل زدگان کمک کنند چرا که میزان خسارت بسیار سنگین است و ممکن است دولت به تنهایی نتواند، همه کمک کنیم تا از این مشکل نیز سربلند بیرون بیاییم.

 

انتهای پیام/ 135

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب