آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 89629
تاریخ انتشار : 1398/01/29 - 11:48
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: مجمع نمایندگان خراسان جنوبی به همراه مسئولان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با وزیر بهداشت مکاتبه و دیدار حضوری داشتند و یکی از مطالبات ما نیز اخذ مجوز رشته تخصصی قلب و عروق در استان بود که به نتیجه رسید و امیدواریم این رشته منشأ خدمات فراوان برای استان باشد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی صبح امروز در جمع خبرنگاران گفت: امروز امنیت در کشور را مدیون جانفشانی‌های شهدا و نیروهای مسلح مانند ارتش هستیم.

 

وی با بیان این‌که بخش قابل توجهی از امنیت کشور را مرهون فداکاری‌های ارتشیان هستیم، اظهار کرد: نیروهای ارتش در  40 سال از انقلاب اسلامی ایثار و فداکاری‌های زیادی کردند و حتی بسیاری در ارتش قبل از انقلاب نیز طرفدار امام راحل(ره) و مردم بودند.
 
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی افزود: ارتش همواره در کنار مردم بوده است و نیروهای مسلح در سیل و زلزله، مرزها و شرایط بحرانی حضور فعال داشتند و امروز ارتش جزئی از مردم است.
 
حجت‌الاسلام عبادی تصریح کرد: فداکاری‌های ارتش برای انقلاب اسلامی هیچ‌گاه از یاد نمی‌رود و نیروهای مسلح تمام تلاش خود را برای سربلندی نظام اسلامی می‌کنند و اگر نیروهای مسلح در این روزها نبودند، مشکلات مردم بیشتر از این می‌شد.
 
وی با اشاره به روز جوان، ادامه داد: جوانان می‌توانند یک جامعه را متحول کنند و نشاط، پویایی و خلاقیت جوانان در کنار تجربه پیشکسوتان معجزه می‌کند و جوانان در عرصه‌های مختلف علمی و فناوری پیشرفت‌های بسیاری داشتند.
 
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: جوانان چشمه جوشان خلاقیت، نوآوری و پویایی در جامعه هستند و باید بیانیه گام دوم انقلاب را مطالعه و در جهت تحقق آن گام بردارند.
 
حجت‌الاسلام عبادی با اشاره به اخذ مجوز رشته تخصصی قلب و عروق در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، اظهار کرد: در این زمینه نیز مجمع نمایندگان استان به همراه مسئولان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با دکتر نمکی وزیر بهداشت مکاتبه و دیدار حضوری داشتند و یکی از مطالبات ما نیز اخذ مجوز رشته تخصصی قلب و عروق در استان بود که به نتیجه رسید و امیدواریم این رشته منشأ خدمات فراوان برای استان باشد.
 
انتهای پیام/4


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.